anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Faktura za nieznane usługi

MikaviSklep
#7 Wielbiciel#

Witam otrzymałem Fakturę na kwotę 170zł do zapłaty
środki czesciowo rozliczone , w tym samym momencie naliczyło nową opłatę za abonament + drobna sprzedaż i mam dwie dopłaty , jedna zamykająca teortycznie miesiąc i nowa wnioskuje że z opłatą za abonament
Gdzie mogę złożyć reklamację ? albo prośbę o wyjaśnie dotyczącą skąd się pojawiły dodatkowe opłaty ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

MikaviSklep
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za odpowiedz mniej więcej udało mi się rozszyfrować fv
Mam jednak dodatkowe pytanie
na fv rozliczeniowej zamykającej miesiąc widnieje konieczność dopłaty
natomiast w bierzącym miesiącu kwota ta jest już dużo mniejsza z racji sprzedanych rzeczy
czy muszę wpłacić kwotę z fv do allegro czy wystarczy zaczekać az zostanie automatycznie pobrana przy sprzedanych kolejnych elementach ?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zobacz tu -https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro , każdą pozycję możesz rozwinąć 

oznacz moderatorów

MikaviSklep
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za odpowiedz mniej więcej udało mi się rozszyfrować fv
Mam jednak dodatkowe pytanie
na fv rozliczeniowej zamykającej miesiąc widnieje konieczność dopłaty
natomiast w bierzącym miesiącu kwota ta jest już dużo mniejsza z racji sprzedanych rzeczy
czy muszę wpłacić kwotę z fv do allegro czy wystarczy zaczekać az zostanie automatycznie pobrana przy sprzedanych kolejnych elementach ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MikaviSklep Jeśli część kwoty została już przez nas ściągnięta, to opłacasz tylko kwotę widoczną w zakładce

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

MikaviSklep
#7 Wielbiciel#

pozostała kwota została już pobrana ze sprzedaż z bieżącego miesiąca , wykonując płatność za fakturę miałbym teraz sporą nadpłatę. Co w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów