anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Finanse zwroty

MAMY ROZWIĄZANIE!
mixshopbyann
#8 Zapaleniec#

Hej, 

 

takie pytanie.

Ustawiłam już prośbę o zwrot za reklamację, niestety nie mam takich środków na koncie Finanse także poproszę kupującego, aby wysłał numer konta, aby zakończyć sprawę. Pytanie jak to rozwiązać, że już kliknęłam na allegro i jak pewnie pojawi się wystarczająca kwota do zrobienia zwrotu to mniemam, że automatycznie się przeleje. Co ustawić, aby się nie przelało skoro chce zwrócić bezpośrednio na konto kupującego, aby nie czekać.. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
sophie-bunny
#13 Ambasador#

Z tego co wiem, nie da się już tego odwrócić. Wstrzymaj się przez 24h z przelewem na konto kupującego, na wypadek gdyby pojawiły się jakieś wpłaty.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mixshopbyann  po 24 godzinach jeżeli środku nie pojawia się w allegro finanse zwrot z allegro dezaktywuje się.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mixshopbyann Zlecony zwrot przez Allegro Finanse anuluje Ci się automatycznie po 24 godzinach. Jeśli w tym czasie pojawią się wystarczające środki, zwrot zostanie zrealizowany, jeśli się nie pojawią, zostanie anulowany. Poczekaj i po 24 godzinach, jeśli zostanie anulowany, oddaj pieniądze kupującemu zwykłym przelewem na jego rachunek bankowy. Jeżeli będziesz miał problem ze zwrotem prowizji, złóż odwołanie; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym i dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów