anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę znaleźć na allegro pieniądze ze sprzedaży?

Client:36559737
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:36559737
#7 Wielbiciel#

Tam widzę 0zł co dalej

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Czyli jeszcze nie zapłacił za przedmiot.

Kupujący dokonał zakupu na allegro zwykłym czy lokalnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tzn że nie zapłacił, nie wysyłaj jak nie będziesz miał kasy, jeżeli zapłacił przelewem tradycyjnym to trwa to ok 3 dni.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Client36559737 -jak kupujący zapłacił za przedmiot to musisz przejść do zakładki"wpłaty od kupujących" i tam zobaczysz  czy kupujący zapłacił czy nie. Allegro jeszcze wysyła e-maila że kupujący zapłacił za produkt.

oznacz moderatorów

Client:36559737
#7 Wielbiciel#

Dzwoniłem do Klienta twierdzi że zapłacił nigdzie nie mam potwierdzeni ,on tłumaczy że muszę mieć konto,a ja je  mam i tam jest 0 zł,nie wiem co robic .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie rób, takie potwierdzenie od kupującego nic nie oznacza, a w jaki sposób kupujący zapłacił? Masz aktywowane konto do wypłat, może jak masz ustawione automatyczne wypłaty to kasa jest na koncie bankowym?

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Być może wybrał przelew tradycyjny taki przelew księguje się do 3 dni roboczych

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36559737 jeżeli chodzi o zamówienie nr 09ab76d1-93d2-11ec-b5ca-571cffd2ae8a to płatność ma status "rozpoczęta", skonsultuję z operatorem co się dzieje z tą płatnością i wrócę tutaj z informacją, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36559737 wracam z informacjami w tej sprawie, napisaliśmy do kupującego z prośbą o przesłanie potwierdzenia przelewu, będziemy to wyjaśniać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jeżeli w zamówieniu mam napisane "OPŁACONE", czy  to oznacza na 100% że jest opłacone i mogę wysyłać paczkę, czy nie? Mam tylko płatność z góry.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Tak, jeśli zamówienie ma status opłacone, możesz wysłać paczkę. Czy możesz wskazać mi dokładny numer tego zamówienia? Sprawdzę je dokładnie w naszym systemie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów