anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie moje pieniądze trafią po sprzedaży produktu??

Client:66989926
#7 Wielbiciel#

Pierwszy raz sprzedaje coś na allegro. Nigdzie nie podawałem swoich danych do przelewu . Kiedy nastąpi moment bym wskazał dane gdzie mają trafić moje pieniążki za sprzedany produkt 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Pieniądze trafiają na dwa konta firm z którymi współpracuje Allegro i w zależności od rodzaju i sposobie zapłaty trafią na PayU lub Przelewy24. 

W ustawieniach swojego konta musisz aktywować wypłaty z tych kont i wtedy będziesz mógł zlecać przelewy na twoje konto.

 

Chyba że wysyłasz za pobraniem wtedy w zależności od sposobu pieniądze dostaniesz na wskazane konto w trakcie generowania etykiety przez przewoźnika bądź Allegro.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Podpinam się pod pytanie, nie wiem czy mam zaznaczone obie możliwości : PayU i przelewy 24. Gdzie dokładnie mogę to sprawdzić?

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

ustawienia te znajdziesz tutaj:

Sprzedaż -> Ustawienia sprzedaży -> ustawienia wypłat

 

W tej sekcji będziesz mieć PayU i przelewy24 i tam można je aktywować i ustawić, kiedy mają być dokonywane wypłaty.

 

Warto pomyśleć nad ustawieniem takim aby mieć środki na ewentualne zwroty aby łatwo uzyskać rabat transakcyjny.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI Tutaj masz podane

Środki i historia operacji jeżeli przy którymś masz pieniądze i przycisk AKTYWUJ musisz aktywować żebyś miał możliwość wypłaty

Tutaj masz krok po kroku co i jak zrobić żebyś mógł wypłacić pieniądze Konfiguracja konta do wypłat 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

No tak, sprawdziłam, kasa jest na przelewy 24 a konto nie zweryfikowałam, dzięki wszystkim !

Jak często macie ustawione wypłaty?

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

U mnie wypłaty mam raz w miesiącu ostatniego dnia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI Ustaw na żądanie, zawsze możesz zmienić.

oznacz moderatorów