anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie sa pieniadze za sprzedany towar

darek-stachu
#7 Wielbiciel#

sprzedalem towar na allegro.kupujacy za niego zaplacil bo odebral towar a pieniedzy nie ma.malo tego.Allegro wyludzilo odemnie prowizje za sprzedany towar i kontakt sie urwal.podsumowujac nie otrzymalem zaplaty za to war to jeszcze za to zaplacilem i nawet nie ma kogo oskarzyc o kradziez bo kupujacy zaplacil a ja do tej sumy jeszcze doplacilem prowizje

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ktoś z moderatorów ci pokazał ze te

srodki sa. Sprawdzałeś? Tak to działa ze sa w rękach Allegro i dopiero uzupełnienie danych do zwrotu środków może uruchomić wypłaty.

 

oznacz moderatorów

darek-stachu
#7 Wielbiciel#

jezu nie ma tych srodkow.sprawdzalem.saldo 0.00zl.a byly.Allegro juz je przejelo

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@darek-stachu a w historii nie masz przypadkiem wypłaty? Wypłaty księgują się do końca następnego dnia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

O zwrot prowizji możesz napisać, jak nie doszło do zakupu albo kupujący odstąpił od umowy zakupu.

oznacz moderatorów

darek-stachu
#7 Wielbiciel#

kupujacy kupil i zaplacil ale srodki przejelo Allegro dla siebie,wyczyscili mi konto i juz nie ma tych srodkow i jeszcze kazali sobie za to zaplacic prowizja czyli okradli mnie podwojnie

oznacz moderatorów

darek-stachu
#7 Wielbiciel#

Screenshot 2023-05-16 at 16-49-51 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@darek-stachu to nie ta zakładka. 
Środki są tutaj -  https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji
Rozumiem że możesz być zdenerwowany, ale wszystkie te informacje podałam w pierwszym poście. Nikt niczego nie zabrał (ukradł), a Twoje oskarżenia są bardzo poważne i całkowicie niesłuszne. 
Zrzut jaki przesłałeś pochodzi z tej zakładki i dotyczy ona rozliczeń między Tobą a nami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów