anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę etykietę inpost do wydrukowania na paczkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
skalar_30
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłem parę aukcji z kartami piłkarskimi na allegro lokalnie z opcja kup teraz i przesyłka do paczkomatu. Wczoraj udało się sprzedać kupujący wybrał parę kart poprosił o zakceptowanie kosztów wysyłki i przesyłki i pieniążki zostały wpłacone. Moje pytanie jest następujące jak teraz mogę wydrukować etykietę na paczkę żeby wysłać i gdzie tego szukać niea żadnego Emila ani w allegro oznaczone gdzie bym mógł to wydrukować? Z góry serdecznie dziękuję za informację

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
skalar_30
#7 Wielbiciel#

Hej. Wiem to już czytałem i sprawdzałem zapłacił łącznie z przesyłką. Ale nie ma od allegro na meila żadnej informacji gdzie mogę dana etykietę pobrać i wydrukować. Tak jak np w **piiip** po zakupie odrazu dostajesz info że ktoś kupił i można pobrać etykietę wydrukować i wysłać w paczkomacie

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@skalar_30 na Allegro Lokalnie możesz wygenerować etykietę tylko dla metody "Allegro Paczkomaty InPost". Ty udostępniłeś metodę "Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata", dla której musisz wygenerować etykietę samodzielnie na stronie InPost. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
skalar_30
#7 Wielbiciel#

No i w końcu udało mi się dostać konkretną odpowiedź🙂. Dzięki śliczne teraz już wszystko jasne i wiem o co kaman 🙈😉. Raz jeszcze dzięki w_kiwi. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
PUHTIP
#1 Nowicjusz#

jak wydrukować etykietę na sprzedany przedmiot na Allegro lokalnie

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PUHTIP Cześć 🙂 Widzę, że udało Ci się już wygenerować etykietę. Informacyjnie (dla innych osób, które trafią na ten wątek i będą potrzebowały pomocy) etykietę Allegro Paczkomaty InPost wygenerujecie w zakładce Zamówienia od kupujących. Odszukajcie zamówienie i wybierzcie przycisk [przygotuj paczkę do nadania]. Następnie postępujcie zgodnie z informacjami na ekranie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów