anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę usuniętą przez Allegro ofertę? Czy mogę ją wznowić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wacho1972
#7 Wielbiciel#

Allegro usunęło moje oferty z doładowaniami do Play, czy można je gdzieś odszukać i wystawić ponownie czy trzeba tworzyć nową?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
wacho1972
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@wacho1972 Jeżeli Allegro usunęło, to nie szukaj i nie wznawiaj, tylko stwórz nowe, zgodne z regulaminem. W przeciwnym przypadku Allegro ponownie Ci ją usunie i być może zastosuje dodatkowe sankcje.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

jeśli zmieni zapisy naruszające regulamin to nie usuną .

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@wacho1972  oferty powinny byc w zakładce : moje oferty- zakonczone

Czasem uda sie wznowic po usunięciu a czasem nie ma możliwości ( nie wiem czy wówczas są widoczne jako zakonczone czy też są na stałe usunięte)

Jesli bys wznawiał pamietaj o poprawieniu ofert i usunięciu przyczyny dla której zostały zdjęte. Jesli Ci sie nie uda jej poprawić przy wznawianiu możesz skorzystać z opcji - wystaw podobną oferte. wówczas bedziesz mógł wszystko poprawić

Jesli nie wiesz z jakiej przyczyny usunieto oferte - napisz do allegro.Kontakt powinieneś miec w mailu o usunięciu oferty. Wówczas pracownik allegro dokladnie Ci wyjaśni co nalezy poprawic aby wszystko było ok.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

_Likos_ są widoczne jako zakończone . Nie znamy przyczyny usunięcia niemniej naruszających regulamin nie da się wznowić .

oznacz moderatorów