anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro nie przyznało Pakietu Powitalnego?

store_abc
#7 Wielbiciel#

 Dzień dobry. Założyłam swoje pierwsze konto firmowe na Allegro. Nigdy nie miałam nic wspólnego z portalem jeżeli chodzi o prowadzenie działalności. Po zarejestrowaniu i otrzymaniu statusu konta firmowego oczekiwałam na przyznanie mi Pakietu Powitalnego. Ku mojemu zdziwieniu wczoraj otrzymałam informację, że rzekomo moje konto jest powiązane z innymi kontami firmowymi. Po próbie rozmów z konsultantami i zgłoszeniu sprawy, otrzymałam informacje, że rzekomo system i jakiś pracownik Allegro powiązał to moje zupełnie nowe konto z innym Użytkownikiem. Poprosiłam o wyjaśnienie, ale Pan Tomasz z Działu Bezpieczeństwa transakcji odmówił mi udzielenia informacji odnośnie jakie rzekomo dane zostały powiązane tłumacząc się tym, że nie ma on obowiązku udzielać informacji, a weryfikacja jej wewnętrzną sprawą portalu i Sprzedający nie ma prawa otrzymać informacji odnośnie rezultatów ich wyników. Sytuacja ewidentnie nosi znamiona przestępstwa i fałszowania danych. Czy ktoś z Państwa miał podobny problem? Nie spotkałam się nigdy z takich chamstwem i ignorancją ze strony partnera B2B. Każda wydana decyzja powinna być umocowania prawnie i wyjaśniona. W tym wypadku brak jakiejkolwiek pomocy. Dlaczego? Mogę domniemywać, ze dział weryfikacji sfingował proces weryfikacji, a mam prawo otrzymać informacje jakie rzekomo dane zostały powiązane.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:98572120
#13 Ambasador#

Dzień dobry, @store_abc.

Napisałaś: "rzekomo system i jakiś pracownik Allegro powiązał to moje zupełnie nowe konto z innym Użytkownikiem."

Nie domyślasz się, kto może być tym "innym Użytkownikiem"? Nikt z Twojej najbliższej rodziny (np. mąż) nie ma konta firmowego na Allegro?

"Sytuacja ewidentnie nosi znamiona przestępstwa i fałszowania danych"

Ewidentnie. 😉

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

store_abc
#7 Wielbiciel#

Mąż ma konto firmowe, ale od pracownika Allegro otrzymałam informację, że nie ma to teoretycznie wpływu na przyznanie Pakietu Powitalnego. Nasze firmy nie są związane formalnie, posiadamy zupełnie inne numery NIP etc. Sytuacja jest bardzo dziwna...

 

Skoro promocja jest dla nowym kont, nie bardzo rozumiem co może mieć wspólnego konto męża, skoro nie pracujemy razem, ani nie prowadzę z nim jego działalności...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@store_abc w sprawie nr. 16372738 otrzymałaś informację z jakim kontem jest powiązane konto i jaki jest powód nieprzyznania Pakietu Powitalnego. W rozmowie na czacie również napisaliśmy, że "nie jesteśmy zobowiązani do udostępniania Pani informacji, w jaki sposób weryfikujemy konta, które kwalifikują się do Programu Powitalnego". Działamy zgodnie z prawem i nie wykorzystujemy danych, a wszystkie które możemy lub mamy obowiązek udostępniać, przesyłamy (jak transkrypcję czatu, którą otrzymałaś).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

store_abc
#7 Wielbiciel#

Cytuję pracownika "Nasze dane niezbicie wskazują na powiązania...". Bardzo grzecznie poprosiłam o przesłanie jakie dane świadczą o powiązaniach - na co pracownik Allegro nawet nie raczył odpisać w pierwszej wiadomości - rozumiem nowy standard Portalu :). Proszę wybaczyć, ale Sprzedający też ma prawo do otrzymania informacji jakie konkretnie dane są rzekomo powiązane z firmowym kontem skoro wpisy w CEIDG nie wskazują na powiązania między firmami - chyba, że Allegro podważa wpis CEIDG to chętnie go zweryfikujemy w postępowaniu administracyjnym. Państwo jako Administrator moich danych mają obowiązek udostępnić mi dane, które wg Państwa opinii świadczą o powiązaniach. Proszę również nie manipulować słowami rozmowy - mam na szczęście wszystkie rozmowy zapisane na mailu, ponieważ nie prosiłam o ujawnienie sposobu weryfikacji, a podanie danych, które świadczą o rzekomych powiązaniach. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@store_abc  a logowania na konta allegro korzystacie z tego samego internetu lub komputera ?

Bo to może być te powiązanie.

oznacz moderatorów