anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ikona wiadomości

MAMY ROZWIĄZANIE!
Midora75
#9 Pomysłodawca#

witam mam pytanie dlaczego nie ikona wiadomosci mi sie nie oznaczyła ze dostałem wiadomosc od klienta dopiero wchodzac na [poczte przeczytałem maila ze mam wiadomosc tylko ze od tego czasu mineło 16 godz 😕 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Midora75, przepraszam Cię za czas odpowiedzi na wiadomość. 🙂 Czy możesz załączyć zrzut ekranu, na którym widać nieodklikane powiadomienie?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Midora75
#9 Pomysłodawca#

tzn chodziło mi o to ze nie zauwazylem ze ktos do mnie napisal bo na tej ikonie co jest od wiadomosci nie pojawilo sie ze dostalem wiadomosc 😕 dopiero gdy wszedłem na poczte zobaczyłem maila ze dostałem zapytanie od klienta 😕 no juz zalatwiłem sprawe odpisałem klientowi wszystko juz ok 🙂 martwi mnie tylko ze nie dostałem powiadomienia na ikonie ze była wiadomosc i gdybym nie wszedł na poczte to do dzis bym bie zobaczył tym bardziej ze nie dostaje duzo wiadomosci no nic teraz musze wchodzic w wiadomosci i sprawdzac czy ktos nie pisal tylko troche uciazliwe Pozdrawiam

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Midora75, czy było to może pytanie do ogłoszenia? Dopytuję, ponieważ w Centrum Wiadomości nie ma pytań do ogłoszeń. Są tam mejle przechodzące przez Zadaj pytanie do ofert lub zakupów oraz wiadomości pisane bezpośrednio w Centrum Wiadomości. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Midora75
#9 Pomysłodawca#

aaa to moze cos pomieszałem 🙂 no dobrze przepraszam za klopot 🙂 pozdrawiam

oznacz moderatorów