anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu kupujący ma na podanie danych do przesyłki elektronicznej

MAMY ROZWIĄZANIE!
Persi8971
#2 Obserwator#

Kupujący zapłacił za towar 08.08.2022. Forma zakupu przesyłka elektroniczna (e-mail) - przedpłata(allegro lokalne). Jest to skin w grze internetowej i do wysyłki potrzebowałem nazwy użytkownika. Dzisiaj czyli 03.07.2023 dostałem dane do przesyłki elektronicznej. Nie posiadam już tego przedmiotu. Czy obowiązuje mnie wysłanie przedmiotu/oddanie pieniędzy?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
pinsplash
#21 Demiurg#

@Persi8971 Prawie rok?? Czy uprzedziłeś kupującego ze jak nie poda do dnia tego i tego to transakcja jest uznana za nieważną? dałeś jakieś terminy?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Persi8971
#2 Obserwator#

@pinsplash Nie podałem żadnych terminów

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Persi8971 a zapłacił?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Persi8971
#2 Obserwator#

@pinsplash Tak, zapłacił prawie rok temu ale nie podał danych do wysyłki

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Persi8971 No to generalnie ma prawo, bo NIE oddałeś pieniędzy i nie powiadomiłeś go o rezygnacji z transakcji z powodu nie padania przez niego danych. Po co tyle czasu trzymałeś JEGO pieniadze??? Teraz zwróć je jak najszybciej. Wyslij email z przeprosinami i tyle... może iść do sądu (nie wiem jaka to kwota) ale raczej wątpię. Zwrotu prowizji od allegro nie dostaniesz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Persi8971 ależ oczywiście do 2 lat kupujący może reklamować nie otrzymanie zamówienia 🙂 tu jest sprawa oczywista bo nie wydałeś towaru, a masz kasę, wyślij produkt lub oddaj kasę, chyba nie liczysz że przytulisz kaskę za towar który sprzedałeś już komuś innemu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów