anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile razy mogę wygrać aukcje i nie zapłacić

Sogenik
#7 Wielbiciel#

Ile razy mogę wygrać aukcje i nie zapłacić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Każdą wygraną aukcję wypadało by opłacić.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Sogenik mniej wiecej tyle samo razy ile sprzedający moze Ci nie wysłać towaru lecz zwrócić kase baez powodu za wygraną aukcje  

Generalnie ani jednego ani drugiego nie powinno sie robić - towar powinno sie wyslac a za wygraną licytacje zapłacić

oznacz moderatorów

Sogenik
#7 Wielbiciel#

Czyli ile konkretnie? Chce wygrywać jak najwięcej aukcji i z nich rezygnowac bo i mi tak robią.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Bardzo głupi pomysł. Raz czy dwa pewnie nic się nie stanie. Ale jak ktoś zgłosi i będzie więcej to konta blokują. Lepiej sam zgłaszaj jak ktoś robi to nagminnie. Ja raz takie coś zgłaszałam jak wyszukałam na głównym po nazwisku i laska z 3 kont w ciągu 3 miesięcy kupiła 3 różne przedmioty bez żadnej próby zapłaty. Zgłosiłam tu na forum i dziewczyny mówiły, że zablokowane.  Jeszcze chyba wczoraj czy przedwczoraj ktoś pisał post kiedy odblokują właśnie za to konto, bo nie chcą... Takie coś można się bawić jak konto bez powiązań z  nikim i Ci nie zależy ale inaczej to przy talentach allegro raz, drugi, trzeci sprawa się rozejdzie, a za n'tym razem dostanie cała rodzina + sąsiedzi i znajomi, co się raz zalogowali w ciągu 10 lat na tym samym IP. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sogenik próbuj , któregoś pięknego dnia otrzymasz wiadomość e- mail o nałożonym ograniczeniu na konto , wówczas podzielisz się z nami informacją ,,Ile razy można wygrać aukcje i nie zapłacić?,,

oznacz moderatorów