anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja konta? i smart = koszty wysyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
100media
#8 Zapaleniec#

W dniu 18 01 2023 dokonałem przelewu weryfikacyjnego oraz wysłałem skan dowodu

wyglada na to że konto mam wrowadzone prawidłowe a więc weryfikacja konta powiodła się

ale mam nieaktywne wypłaty ponieważ tam gdzie wrzucałem fotke dowodu jest napisane że ciągle trwa weryfikacja

ILE TO MOŻE TRWAĆ???

zalezy mi na czasie ponieważ Klienci kupują przedmioty a ja mam nieaktywne wysyłanie z allegro a ponosze koszty wysyłając przesyłki z wykorzystaniem opcji z poza allegro a nie chcę tak.

W informacjach o wysyłakch jest napisae że nie trzeba mieć żadnej swojej umowy i mozna wyysłać np paczkomaty za pomocą allagero - ja tak nei mogę DLACZEGO?

 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@100media Cześć. 🙂 Skontaktuję się z operatorem płatności w Twojej sprawie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
100media
#8 Zapaleniec#

Super ale tu chyba nie chodzi o płatność bo jak pisałem konto bankowe jest prawidłowe a więc się zweryfikowało

chodzi o weryfikację dowodu osobistego

oraz o te opcje wysyłki SMART 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@100media Już wyjaśniam. 🙂 Na Allegro mamy dwóch operatorów: PayU i Przelewy24. Ty zleciłeś przelew wyłącznie do operatora Przelewy24, a środki do wypłaty masz na saldzie PayU. Musisz zlecić osobny przelew do PayU, aby aktywować wypłaty: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-wyplat

Opcja wysyłki Smart jest niezależna od procesu weryfikacji. Żeby Twoje oferty były oznaczone Smartem, Twoje konto i oferty muszą spełniać pewne warunki. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
100media
#8 Zapaleniec#

bardzo dziękuję - już wiem wszystko kolejny prze;ew poszedł

 

oznacz moderatorów