anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja konta PayU do wypłaty środków?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Iranara
#7 Wielbiciel#

Witam. Tak jak w tytule tematu. Wiem też, że jest dużo tego typu zapytań, bo już zdążyłem kilka znaleźć, ale mimo wszystko postanowiłem stworzyć kolejny aby dostać bezpośrednią wiadomość od osób, które wiedzą więcej, czyli np. od moderatorów.

Jestem świadom wszelakiego dbania o bezpieczeństwo, więc nie mam problemu z dużym oczekiwaniem, ale byłoby miło wiedzieć ile to będzie trwać? 1 dzień? 2? A może tydzień? Powinna być gdzieś jasna informacja o tym przed sprzedawaniem czegokolwiek, bo jak środki mi są potrzebne pilnie, to nie mam możliwości ich pozyskania i wiszą sobie na allegro finanse.

Bardzo proszę o jakąś odpowiedź w tej sprawie, które mam nadzieję mnie trochę uspokoi. Dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Agent555
#17 Koryfeusz#

Weryfikacja konta do wyplat trwa do trzech dni roboczych 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Widać jak uważnie czytasz regulaminy.

oznacz moderatorów
Iranara
#7 Wielbiciel#

Natomiast u ciebie (tak w kwestii wyjaśnienia, bo już odblokowano mi payu) widać jak uważnie czytasz mój komentarz.

Po 1. Napisałem, że nigdzie nie ma jasnej informacji przed sprzedawaniem, a nie, że dopiero po otrzymaniu środków muszę kopać, znaleźć opcję do wypłaty i przeczytać stosowną informację o wymaganiach i czasie oczekiwania. Przelać im środki wyrównujące saldo jest bajecznie proste, ale za to jak chcesz środki wypłacić, to jest to utrudniane niesamowicie. O aplikacji mobilnej nie wspomnę, gdzie takiej opcji w ogóle nie ma, a przynajmniej takiej nie udało mi się znaleźć.

Po 2. Ja wiem, że pisze 3 dni. To nie odpowiada, ponieważ znalazłem tematy w społeczności, że jednym odblokowuje w 1h, a innym po tygodniu jeszcze tego nie uczyniło. Widziałem nawet moderatorów, którzy interweniowali osobiście w tych kwestiach i przyspieszali proces. Dlatego napisałem ten temat.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Iranara Masz racje, sprawdza to operator płatności wspólpracujący z Allegro.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Iranara Oczywiście że jest taka informacja, PayU 3 dni, Przelewy24 5 dni o ile wszystkie dane się zgadzają.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Iranara Cześć. Społeczność dobrze Ci podpowiedziała - weryfikacja konta do wypłat trwa do 3 dni roboczych (PayU) lub do 5 dni roboczych (P24). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Iranara Na Twoim koncie są już aktywne wypłaty u Operatora PayU, możesz wypłacić środki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Iranara
#7 Wielbiciel#

W takim razie mam dodatkowe pytanie. Ile trwa dostarczenie na moje konto środków, które zgłosiłem do przelania z allegro? Jest informacja, że trwa to zazwyczaj 1 dzień roboczy. To potwierdzona informacja? Zrobiłem ten przelew w sobotę, dlatego chcę wiedzieć, czy jutro, czyli w poniedziałek pieniądze będą już na moim koncie, czy mam też zacząć się martwić, że do tej pory jeszcze nie dotarły?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Iranara, tak, to potwierdzona informacja - przelanie środków na wskazane konto bankowe trwa zazwyczaj do końca następnego dnia roboczego.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów