anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pobraniem "pliku z szablonem" do wystawienia aukcji z pliku

gipsona
#7 Wielbiciel#

Mam problem z pobraniem pliku, który usupełnia się w celu masowego dodania aukcji. Przy zaznaczeniu zbyt wielu kategorii "plik z szablonem"  sie nie pobiera, próbowałem na kilku komputerach z różnymi systemami. Przy zaznaczeniu jedynie kilku kategorii plik pobiera się bez problemu przy większej ilości wyskakuje błąd. Czy można gdzieś pobrać ten plik ze wszystkimi kategoriami? Z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@gipsona

Pobierz kilka mniejszych i połącz w jeden plik

oznacz moderatorów

gipsona
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób można je połączyć? 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Zaznacz w jednym pliku skopiuj i wklej w drugim. Jakiego programu używasz do edycji arkusza?

oznacz moderatorów

gipsona
#7 Wielbiciel#

Mam około 30tys pozycji które chce sprawdzić i jest troche zamieszanie jak w kazdym pliku sa inne dodane. Czy mógłbyś Ty albo ktoś komu generuje się plik ze wszystkimi zaznaczonymi kategoriami taki plik wygenereować i w jakiś sposób udostępnic? Wysłać na maila albo przez wetransfer? Byłbym bardzo zobowiązany.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Plik maksymalnie obsługuje tylko 10 tys rekordów.

oznacz moderatorów

gipsona
#7 Wielbiciel#

Tak, czytałem ale o ile dobrze zrozumiałem to w pliku moge miec dowolna ilość, tylko poźniej juz przy wyselekcjonywaniu "szablonu" moze byc maksymalnie 10.000 jednorazowo dodawane, tak? A jesli nie tonie bedzie problemu zebym moje eany podzielił na 3 paczki, tylko zalezy mi zeby plik miał od razu w sobie wszystkie kategorie.

oznacz moderatorów