anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trzeba czekać aby otrzymać pieniądze za sprzedany towar?

Katarzyna447
#7 Wielbiciel#

Czekam na weryfikację konta . Wczoraj wpłaciłam 1 zł na wskazane konto, dzisiaj wysłałam dane . A konto dalej jest niezweryfikowane. Ile trzeba czekać aby otrzymać pieniądze za sprzedany towar.

Dlatego nie wyślę do klienta towaru zanim nie otrzymam pieniędzy od Was.
Czytałam skargi osób , które podobnie jak ja walczą o pieniądze już kilka miesięcy.

Czy jest to uczciwe uważam , że nie. Powinniście czym prędzej zweryfikować siebie !
Czekam więc na wypłatę moich pieniędzy. Jeśli nie to poproszę klienta aby wycofał od Was pieniądze.

PS.

A w ogóle to wszystko to wielka ściema . Nie macie na nic wpływu. Nie jesteście w stanie nawet sprawdzić czy towar wysyła Chińczyk z Warszawy czy z Chin a sprzedaje lokalnie i pisze Warszawa. Żenada

Katarzyna447

 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Katarzyna447 Weryfikacja trwa kilka dni, jeżeli wszystkie dane są zgodne, przedłuża się jak są środki na koncie, możesz zapytać tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

Katarzyna447
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Uważam, jednak że jeśli nie ma się zweryfikowanego konta a tak było w moim przypadku, to klient nie powinien mieć możliwości  wpłaty pieniędzy na bliżej nieokreślone konto. Powinien  po prostu skontaktować się w sprawie płatności ze sprzedającym.

Nie jestem firmą handlową mam kilka rzeczy, które chcę sprzedać to wszystko a tu muszę podawać i Nr dowodu i Pesel. A kto będzie z tych danych korzystał co z nimi zrobi. Jaką mam gwarancję, że będą one bezpieczne obawiam się , że żadnej

   

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Katarzyna447 No wpłacił na konto Allegro, a ty żeby wypłacić musisz zweryfikować konto, mogłaś ustawić przekaz pocztowy(do 800zł).

oznacz moderatorów

Katarzyna447
#7 Wielbiciel#

Może mogłam, ale nie wzięłam tego pod uwagę.
Sądziłam , że brak jest możliwości wpłaty, gdy nie jest znany mój Nr konta.

 

 

oznacz moderatorów