anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile zapłacę za tę zniżkę?

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dzień dobry. Mam w zniżkach ofertę do wykorzystania i przyznam że mimo czytania oferty oraz regulaminy nie rozumiem ile za to zapłacę. Może jest tu jakiś specjalista co korzystał z tej "pułapki?"

 

Regulamin Programu Partner Super+ w Strefie Okazji

  1. Operatorem i organizatorem “Programu Partner Super+ w Strefie Okazji” (dalej: “Program”) jest Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 40.000.000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553 (dalej: „Spółka”).
  2. Program skierowany jest do Użytkowników, którzy w ramach Konta Firma na Allegro osiągnęli ocenę jakości sprzedaży na poziomie Super+ przez przynajmniej 14 dni kalendarzowych, podczas trwania miesiąca poprzedzającego kwalifikację do niniejszego Programu. Kwalifikacja do Programu odbywa się raz w miesiącu ostatniego dnia roboczego danego miesiąca.
  3. Użytkownicy, którzy spełnili warunki, o których mowa w punkcie 2 powyżej otrzymają pakiety oznaczeń na które składają się Specjalne oznaczenia Ofert, o których mowa w art. III punkt 1 Regulaminu Strefy Okazji:

    a. 100 oznaczeń “Okazja”,

    b. 100 oznaczeń “Hit”,

    c. 100 oznaczeń “Nowość”,

    d. 100 oznaczeń “Rabat ilościowy”,

*Dodatkowa prowizja od sprzedaży Towaru w Ofercie oznaczonej Specjalnym oznaczeniem, o którym mowa powyżej, będzie pobierana na podstawie załącznika nr 1 do Regulaminu Strefy Okazji (nie jest bezpłatna)

 

Przykład wykorzystania Specjalnych oznaczeń Ofert

Czas trwania każdego oznaczenia “Rabat ilościowy” wynosi 1 dzień, przy czym wyróżnienie Oferty oznaczeniem “Rabat ilościowy” przez 1 dzień oznacza wykorzystanie jednego (1) ze 100 oznaczeń otrzymanych w ramach pakietu. Czas trwania każdego oznaczenia “Okazja” wynosi 90 dni, po tym czasie Oferta automatycznie straci wybrane przez Użytkownika oznaczenie, przy czym wyróżnienie Ofert jednym ze Specjalnych oznaczeń “Okazja” przez 90 dni oznacza wykorzystanie dziewięćdziesięciu (90) ze 100 otrzymanych oznaczeń, o których mowa powyżej.

  1. Po wykorzystaniu otrzymanych pakietów Specjalnych oznaczeń, o których mowa w punkcie 3 powyżej , oznaczenia te nie wyłączą się automatycznie a opłaty za tę usługę będą pobierane zgodnie z załącznikiem nr 1 do regulaminu Strefy Okazji. Partner w każdym momencie może bezpłatnie zrezygnować ze Specjalnych oznaczeń, za pomocą zakładki “Kampanie i Programy”.
  2. Otrzymane pakiety oznaczeń należy zaakceptować w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek (http://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php). Ważność pakietów wynosi 30 dni od daty nadania w Centrum Zniżek.
  3. Wszelkie reklamacje dotyczące Programu należy składać w formie elektronicznej w terminie 14 dni od dnia zaistnienia zdarzenia będącego podstawą reklamacji poprzez formularz kontaktowy.
  4. Spółka zastrzega sobie prawo dokonania zmian Regulaminu w każdym czasie. Przedmiotowe zmiany będą ogłaszane i publikowane na stronie https://allegro.pl/dla-sprzedajacych i zaczną obowiązywać w terminie wskazanym przez Spółkę. Jednocześnie Partner do dnia wejścia w życie proponowanych zmian może doręczyć drogą elektroniczną (za pomocą formularza kontaktowego) wypowiedzenie Umowy, w przypadku braku akceptacji tych zmian. Brak doręczenia Spółce wypowiedzenia, o którym mowa w zdaniu poprzednim, oznacza akceptację przez Partnera zmian w Regulaminie.
  5. W przypadku, gdy Użytkownik podjął jakiekolwiek działania mające na celu ominięcie zabezpieczeń lub mające wpływ na fałszowanie danych, Spółka może bez uprzedniego powiadomienia usunąć Użytkownika z Programu a także dokonać zawieszenia jego Konta w Allegro.
  6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednio postanowienia regulaminu Allegro oraz Regulaminu Strefy Okazji.
  7. Administratorem danych osobowych Partnerów uczestniczących w Akcji w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z ich udziałem w Akcji jest Spółka. Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce ochrony prywatności stanowiącej załącznik 5 do regulaminu Allegro
  8. Regulamin jest dostępny pod adresem: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-partner-super-w-strefie-okazji-Rd8bV7XGMIZ w formacie umożliwiającym jego swobodny odczyt i wydruk.

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to jedno oznaczenie mam za darmo na wymagany minimalny czas 3 miesięcy. Za sprzedaż w takiej ofercie płace po za standardową prowizję, dodatkowa zupełnie podobnie jak w przypadku sprzedaży oferty wyróżnionej.

Czy jeszcze jakieś opłaty i niespodzianki na mnie czekają?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

+60 % do podstawowej prowizji + oplata dzienna 1,9 - 2,9 zł  , taka ot to pułapka .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Matko Boska Częstochowska 😦

Czym trzebaby handlować, żeby wyjść na swoje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobrym słowem jak rydzyk.🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Halfrunt i widzisz , nie warto się starać bo tak Cię zakręcą ,że zostaniesz goły i boski , po 2 negatywach jak mi się jakość plasowała pomiedzy 1 a 2 linijką był spokój , a teraz znowu się zaczyna bo krzywa wyskoczyła nad pierwszą linijkę .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Gdyby to jasno i czytelnie przedstawiali to chętnych by wielu stracili .

oznacz moderatorów