anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inne wskazania ceny min

esale-sprzedaz
#7 Wielbiciel#

Witam, na aukcjach u roznych sprzedawców ale dokładnie tego samego produktu pojawia się przy „inne oferty tego produktu” zupełnie inne ceny jeśli chodzi o „najtańszy” i „najszybciej” .

przyklad:

Wystawiam produkt w cenie 50 zł , patrząc na inne oferty tego produktu: jest najtańszy: 45 zł, 

inny sprzedawca oferuje ten produkt w cenie 60,50 zł i na jego aukcji: inne oferty tego produktu: 60,20 zl

ja mam sprzedaż co najmniej o polowe niższa niż on…

o co chodzi z tymi podawanymi nieprawdziwymi danymi?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak ktoś dodatkowo wyróżnia lub promuje swoje oferty to zwykle ma większą sprzedaż niż ten co tylko wystawia bez dodatkowych opłat.

oznacz moderatorów

esale-sprzedaz
#7 Wielbiciel#

To jest jasne i faktycznie aukcja jest wyróżniona, lecz chyba najtańszy produkt powinna pokazywać ten sam co u mnie ? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@esale-sprzedaz a masz te produkty razem połączone w katalogu z tym co porównujesz 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

esale-sprzedaz
#7 Wielbiciel#

Wyjaśnij proszę co masz na myśli? Jestem początkujący😊

oznacz moderatorów

magic-trinket
#9 Pomysłodawca#

To że twoja oferta jest promowana, nie oznacza, że będzie wyżej w pozycjonowaniu.
Każdemu najpierw wyświetlają się oferty  z filtrem "trafność największa". 

Przy tym filtrze system lepiej pozycjonuje oferty które mają najwięcej sprzedaży, kliknięć.
W bajki o super sprzedawcy, by być wyżej nie wierzę, w działach gdzie sprzedaję, nagminnie pozycjonowani są sprzedawcy z szarej strefy " allegro lokalne", pomimo że, nie mają smatra, super sprzedawcy, czy większej sprzedaży.
Nie każdy ustawia filtry po cenie, większość ludzi korzysta z telefonów, nawet opisów nie czytają.

oznacz moderatorów