anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost Allegro sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

5CFC1DB2-78DB-4096-8849-95B2FAD0DF65.jpeg

Czy na zdjęciu powyżej chodzi o to, że jak dajmy wystawiłem przedmiot za 5 zł, sprzedający zapłaci 15 z dostawa to cała kwota idzie do mnie?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, odlicz opłaty za sprzedaż na Allegro, ale tak w danym momencie idzie na twoje konto AF.

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

Po prostu gdy wybieram wysyłke w mojej ofercie to jest napisane przy wysyłaniu do paczkomatów iż: Teraz ze smart sprzedajesz z dostawą za 0 zł. Dodawaj Allegro Paczkomaty inpost a my zapłacimy za dostawe. Chodzi tu k to że jezeli kupujacy wybierze przedmiot ode mnie i kupi go za 5zł, z dostawą razem 15, to całe 15 zł idzie do mnie i nie muszę nic płacić za dostawe?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak dostajesz całe 15zł na konto, ale zz tym Smartem to jest tak na AL że i sprzedający i kupujący musi mieć wykupionego Smarta.

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

znaczy to allegro lokalne

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

sprzedałem już dwa przedmioty tak i kupujący nie mieli smarta i nie dostałem ujemnego salda na opłatach za sprzedaż

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedałem dzisiaj przedmiot na allegro lokalnie, mam pamiet smart, kupujacy wybral metode paczkomaty inpost i nie została mi naliczona żadna opłata za wysyłke, czyli jak by pieniądze które wpłacił kupujący za wysyłke idą do mnie?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107298411 na koncie, z którego piszesz nie widzę żadnej sprzedaży ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie, czy to pytane dotyczy innego konta? Jeśli tak to podaj proszę login.
Jeśli wysyłka jest w ramach Smart! to kupujący za nią nie płaci. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

mój login to koxers ponieważ sprzedałem z innego konta. I czy za ten sprzedany dzisiaj przedmiot, musze rozliczyc sie z dostawy z allegro?

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

Client:107298411 - Rozumiem iż kupujący zapłacił za przedmiot plus wysyłka. Jak paczka zostanie odebrana z paczkomatu dostaniesz e-maili wtedy zostanie naliczona opłata. Chyba że kupował za smartem więc ma za darmo.

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

w sensie ja sprzedaje ze smartem i tam pisz że allegro opłaca przesyłke.

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

Kupujący opłaca przesyłkę chyba ze mam zaznaczone że ty pokrywasz kosztu. Skoro kupujący kupuje bez smarta to masz podaną cenę przedmiotu plus koszt wysyłki. Skoro do kosztów sprzedaży masz doliczony koszt wysyłki to dostajesz do wypłaty na swoje konto towar plus koszt wysyłki. Czyli jak sprzedałaś coś za 100 i koszt 10 to masz razem 110. Jeśli gość odbierze z paczkomatu paczkę to dostaniesz e-mail o dostarczeniu paczki i te 10 złotych zostanie ci doliczone do rozliczeń z Allegro.

Jeśli gość kupował ze smartem to masz do wypłaty 100  ile kosztował przedmiot

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

5EF8A667-BA7F-4E07-9206-13401C903646.jpeg

 chodzi mi o to

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

Nic nie widzę tylko pusty obrazek.

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

5BA87A59-8271-46D8-901B-B628F842E436.jpeg

 

A teraz?

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

Dalej nic

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

Po prostu gdy wybieram wysyłke w mojej ofercie to jest napisane przy wysyłaniu do paczkomatów iż: Teraz ze smart sprzedajesz z dostawą za 0 zł. Dodawaj Allegro Paczkomaty inpost a my zapłacimy za dostawe. Chodzi tu k to że jezeli kupujacy wybierze przedmiot ode mnie i kupi go za 5zł, z dostawą razem 15, to całe 15 zł idzie do mnie i nie muszę nic płacić za dostawe?

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

1. Kupujący pokrywa koszt wysyłki.

2. Jeśli sprzedałeś coś za 5 zł plus koszt wysyłki np. 10 zł (bo to płaci kupujący) to masz na koncie do wypłaty 15 zł. Całe 15 złoty masz na swoim koncie. Ty od 5 zł zapłacisz prowizje 7,9 %

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

Sprawdź sobie w płatnościach czy masz naliczony koszt wysyłki

oznacz moderatorów