anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost paczkopunkty

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Witam. Chciałam się dowiedzieć czy będzie kiedyś możliwość wysyłki i odbioru paczek allegro z lub w paczkopunkcie (takim w sklepie)? O ile wysyłając paczkę przez stronę inpostu lub aplikację inpostu można wybrać taką opcję o tyle w allegro na nią nie trafiłam i mnie to wnerwia zarówno jako klienta jak i odświętnego sprzedawcy. Przykładowo we wakacje powstał paczkopunkt 30 m od mojego domu. Paczki w nim odebrać się nie dało, nie było go na mapie do wyboru. Piszę do allegro, stwierdzili, ze powinnam mieć taką możliwość i żeby kontaktować się z inpostem. Piszę do inpostu, 2 tygodnie mailingu i wydzwaniania i stwierdzili, że też powinnam i to wina allegro. Po kolejnym tygodniu kurier inpost oświecił panią w paczkopunkcie, że to dlatego iż allegro nie podpisało z inpostem umowy na paczkopunkty. Teraz znowuż przyszło mi wysłać paczki. Oczywiście paczkopunktu nie ma do wyboru na mapie i muszę z nimi zasuwać do paczkomatu. A pani w punkcie obok siedzi i się nudzi i nie brakuje jej tych nieszczęsnych skrytek ( z tym jest jeszcze śmieszniejsza sprawa. Jak brakło miejsca w paczkomacie to kurier stał godzinę dziennie i wydawał z samochodu, powiadomienia sms o nim przychodziły. A do paczkopunktu i tak ich nie oddali:)). Zlitujcie się i zróbcie coś z tym, to grzech tak marnować dobre punkty. Nie każdemu zależy na możliwości odbioru o północy, czasem po prostu chodzi o to, żeby było blisko. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Dziękujemy za sugestię. Nie wykluczamy, że ta opcja dostawy w przyszłości będzie dostępna w Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:101211026
#1 Nowicjusz#

To wspaniale. Minął rok od tego pytania i paczkopunkty nadal sa ignorowane!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101211026 @kaliszaneczka-x i będą ignorowane bo to konkurencja dla Allegro punktów One 😞 myślicie że czemu InPost Kurier nie jest w smart ? Przemyślana taktyka 😄

Czekać jak Paczkomat® wypadną z oferty smart, to kwestia czasu 😞

Chodź zastanawiam się czy to zgodne z prawem, już jeden z dużych graczy został ukarany za dyskryminowanie innych przewoźników 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

od 31 10 2023 będzie już ta możliwość

oznacz moderatorów