anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Integracja w kurierem Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Davbol_TV
#2 Obserwator#

Zaczynam sprzedaż na Allegro - wysyłam paczki kurierem Inpost i Paczkomaty Inpost -

Obsługuję zamówienia poprzez Baselinker i korzystam z usług Baselinker Paczka ( tam mają dość niskie ceny za paczki - ja płacę sam za dostawę każdej paczki ) Ale Allegro przysłało mi informacje, że numery listów przewozowych mogą się nie przekazywać poprawnie pod system Allegro i sugerują mi że Można podpiąć w systemie allegro swoją umowę z tym kurierem Inpost - ale ja nie mam umowy z Inpost bo generuję listy przez brokera Baselinker Paczka.

Prosiłem w Inpost o ofertę aby podpisać z nimi umowę, ale przez to, że zaczynam na allegro i mam mało paczek dali mi bardzo wysokie ceny. Macie jakieś rozwiązanie 🙂

(wygodnie mi jest wysyłać przez Inpost bo kurier jest u mnie codziennie)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
MikroLITY
#13 Ambasador#

Jeżeli wysyłasz Smartem, to musisz mieć podpisaną umowę z Inpostem. Nie przejmuj się stawkami Inpostu - przez tę platformę puszczaj tylko smarta i Allegro Inpost. Na fakturze nie będzie paczek Smart, a za Allegro Inpost będzie kwota 9,99 zł brutto.

oznacz moderatorów
barbudero
#8 Zapaleniec#

@Davbol_TV Nie musisz mieć podpisanej żadnej umowy, wystarczy założone konto w InPost - takie prepaidowe - zasilasz dowolną kwotą a przesyłki smart po prostu generujesz bezkosztowo.

oznacz moderatorów
Davbol_TV
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję za pomoc 😍

oznacz moderatorów
Davbol_TV
#2 Obserwator#

 Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów