anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować konto sprzedaży przez revoluta ?

Client:121945328
#7 Wielbiciel#

Wykonałem przelew do aktywacji sprzedaży  z revoluta na 5 zł,  kwota została zwrócona a konto jest dalej nie aktywne . Ktoś wie w czym może być problem  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:121945328 Poprosiłam o weryfikację Twojego przypadku. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:121945328
#7 Wielbiciel#

Okej czekam już długi czas na weryfikację wykonałem przelew na 5zl wszystkie dane się zgadzają , pieniądze wróciły na konto a sprzedaż jest dalej nie aktywna

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:121945328 Aktywacja z rachunku zagranicznego nie zakończy się automatycznie. Muszę Cię prosić o kontakt w tej sprawie przez formularz. Prześlij tą drogą potwierdzenie wykonanej wpłaty. Konsultanci zweryfikują Twoje dane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:121945328
#7 Wielbiciel#

Nie dostałem żadnej odpowiedzi konto dalej nie aktywne 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/jak-aktywowa%C4%87-wyp%C5%82at%C...

Żeby się udało wejdź proszę tutaj i wybierz jako sposób wypłaty "do banku za granicą", Następnie podaj numer rachunku bankowego i dane banku (szczegóły poniżej) oraz wybierz powiadomienia jakie chcesz otrzymywać.

Najważniesze żeby adres banku Revoluta był wprowadzony prawidłowo. Dla rachunku zarejestrowanego w Wielkiej Brytani początek numeru konta będzie zaczynał się od GBxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT: REVOGB2LXXX
  • Nazwa banku: REVOLUT LTD
  • Adres banku: 7 WESTFERRY CIRCUS THE COLUMBUS BUILDING, FLOOR 4
  • Kraj banku: Wielka Brytania

Dla rachunku zarejestrowanego na Litwie początek numeru konta będzie zaczynał się od LTxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT: REVOLT21
  • Nazwa banku: REVOLUT LTD
  • Adres banku: Konstitucijos pr. 21B, LT-08130 Vilnius
  • Kraj banku: Litwa

Koniecznie będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego (minimalna kwota przelewu weryfikacyjnego 5.00 zł) z konta revolut. Dane właściciela konta Allegro i konta Revolut muszą być takie same.
Powinno się udać.

oznacz moderatorów

Client:121945328
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o weryfikację do sprzedaży,  wysłałem przelew weryfikacyjny dostałem zwrot a konto dalej nie aktywne 

oznacz moderatorów