anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo czeka się na weryfikacje konta PayU

JutulaW
#7 Wielbiciel#
  • Jak długo mam czekać na weryfikację konta PayU. 3 grudnia przelałam 1,01zl, które następnego dnia mi zwrócili, a nadal nie mogę wypłacić środków. Wyświetla mi się konto w trakcie weryfikacji
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Czeka się 3 dni robocze, ale dane osobowe konta Allegro muszą być identyczne jak dane konta w banku. Jeśli nie są, weryfikacja się nie powiedzie.

oznacz moderatorów

JutulaW
#7 Wielbiciel#

No dobrze ale w moim przypadku, dziś mija prawie tydzień i nic, konto allegro jest na mnie a weryfikacja konta bankowego dokonana z konta gdzie jestem współwłaścicielką, więc dane raczej się zgadzają

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Raczej się nie zgadzają.

oznacz moderatorów

JutulaW
#7 Wielbiciel#

Ale co niby mogłoby się nie zgadzać

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@JutulaW Kto jest GŁÓWNYM właścicielem konta? Jeżeli nie Ty to moze nie przejśc weryfikacji..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

JutulaW
#7 Wielbiciel#

Głównym właścicielem jest małżonek, ale pisałam do allegro i mają sprawdzić co jest nie tak. Mam nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@JutulaW Dostałam informację, że nie przesłałaś dokumentów koniecznych do weryfikacji danych do wypłat. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

JutulaW
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, allegro już mnie poinformowało( to był mój błąd), poprawny przelew już został zrobiony, teraz znów czekam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nat_not Nie przejdzie, jeżeli jesteś współwłaścicielem konta w banku?

oznacz moderatorów

JutulaW
#7 Wielbiciel#

Tego nie wiem, mój błąd polegał na tym że przelew weryfikacyjny zrobiłam do Przelewy 24 a nie PayU

oznacz moderatorów