anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak doładować sobie konto payu żeby zwrócić klientowi pieniądze?

Idź do rozwiązania
doberman110191
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Jak w temacie: Jak doładować sobie konto payu żeby zwrócić klientowi pieniądze?

Mam problem, ponieważ przelałem sobie środki z konta allegro a teraz muszę część z nich przelać spowrotem do allegro żeby zwrócić kupującemu pieniądze. Nie mam pojęcia jak to zrobić. Wybrałem w ustawieniach też opcję przelewy24 ale od 2 dni nie zostałem zweryfikowany. Próbowałem zrobić przelew na nr telefonu ale kupujący się zdenerwował i wystawił negatyw na aukcji.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
WREDZIA-W1
#20 Guru#

@doberman110191 Nie da się. Allegro jeszcze na to nie wpadło.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
goq777
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam ten sam problem. W jaki sposób zwrócić pieniądze?? Zrobiłem nadpłatę w rozliczeniach allegro bo to było dla mnie logiczne że może pobiorą stamtąd pieniądze ale zwroty widnieją dalej jako nieopłacone. To bez sensu że umożliwiają zwrot a nie można doładować konta.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Musisz zwrócić zwykłym przelewem.

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@goq777  Nie da się w taki sposób, a Allegrowa logika w tej i innych kwestiach, bywa dość osobliwa. Możesz albo zwykłym przelewem, albo poczekać aż coś sprzedasz. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
syshome
#7 Wielbiciel#

Ale to są jakieś kpiny, również przelałem 2tyś na konto allegro aby zrobić zwrot i teraz wisi.. Aby zwrócić z allegro nadpłatę to 5% prowizji, a konta payu nie można doładować :D. SZOK.  Czy to jest celowe wprowadzanie w błąd,? proszę, aby obsługa zadbała o swoich klientów. 

oznacz moderatorów