anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać częściowego zwrotu pieniędzy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Czy istnieje możliwość częściowego zwrotu pieniędzy dla klienta (kupującego) przez allegro?

W dyskusji dogadaliśmy się z klientem, co do kwoty zwrotu i poprosiłem go o nr konta. Kupujący poprosił mnie abym dokonał tego zwrotu przez allegro. Jest taka możliwość? Do tej pory zwracałem tylko całe kwoty.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Tak, możesz zwrócić część wpłaty przez Allegro. Tu masz instrukcję; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71... Jeżeli będziesz miał problem z częściowym zwrotem, wyczyść lub zmień przeglądarkę, ewentualnie spróbuj w trybie incognito Ctrl + Shift + N.

Jeżeli to Allegro Lokalnie, przez Allegro nie oddasz, tylko na konto.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dziękuję, było to bardzo pomocne.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Jeszcze jedno pytanie mam. Skoro zwróciłem klientowi 100 pln to mogę się zwrócić do allegro o zwrot części prowizji? Próbowałem tak standardowo, ale wtedy mam możliwość ubiegać się tylko o zwrot z całości, a nie z części.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy W takim razie ubiegaj się o zwrot całej prowizji. Allegro ma chyba nigdzie nie opisaną zasadę, że jeżeli zwróciłeś przynajmniej 50% ceny, otrzymasz pełen zwrot prowizji.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Spróbuję, choć to nie było 50% ceny tylko coś około 43-44%.

oznacz moderatorów