anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działa program Smart, zakupy na dwóch innych aukcjach.

MAMY ROZWIĄZANIE!
eyecushion
#9 Pomysłodawca#

Jestem od niedawna w programie Smart. Sprzedaje przedmioty po 30zł. Czyli, żeby zadziałał program kupujący musi kupić dwa przedmioty(60zł). Dodam, że zakupy nie są z tej samej aukcji, z dwóch innych. 

Dokonano dwóch identycznych zakupów moich produktów, w jednym przypadku program smart zadziałał i kupujący nie poniósł kosztów wysyłki a w drugim przypadku poniósł, dlaczego?

Od czego to jest zależne, czy zakupy sie sumują?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

Od wielu rzeczy nie znając ofert i danych zakupu nikt Ci nie powie prócz obsługi allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@eyecushion  Może w pierwszym przypadku wybrał paczkomat i wtedy na smart wystarczy zakup za 40 zł , a w drugim wybrał dostawę z kurierem i wtedy zakupy muszą opiewać co najmniej na 100 zł

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

a może kupujący nie miał smarta, a może , a może , a może 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@eyecushion  Proste: Ten drugi kupujący nie miał smarta wykupionego/aktywowanego jako kupujący.

oznacz moderatorów
eyecushion
#9 Pomysłodawca#

Oba przypadki to paczkomaty. 

Tak na serio to po co kupującemu smart.  Jeśli nie znajdę odpowiedzi u Was zapytam jutro Allegro.

To jeszcze raz zapytam, czy łączą się zakupy z różnych aukcji/

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Łączą się.

 

A to bez smart nie można paczkomatu opłacić? Paczkomaty istniały zanim istniał Smart! To jak ludzie je opłacali?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@eyecushion tak łączą się, żeby korzystać z smarta Ty musisz udostępnić a kupujący musi mieć wykupiony smart lub teraz jest przez miesiąc darmowy dla wszystkich kupujących, jak kupujący nie ma lub nie aktywował to nie kupi u Ciebie w smarcie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eyecushion
#9 Pomysłodawca#

Czyli dwie strony musza mieć Smarta, tego nie wiedziałem i za to dziękuje. 

Zdrowia życzę.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eyecushion i ja Tobie życzę zdrowia 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów