anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam dalej postępować

LILIANNA-1
#7 Wielbiciel#

Witam

co mam zrobić kiedy kupujący po wygraniu licytacji nie dokonał wpłaty i nie odpisuje na wiadomości 24-go licytację wygrał

nie wiem co zrobić Proszę o pomoc Dziękuję 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na AL po 5 dniach bez wpłaty aukcja się sama wznowi a na normalnym allegro po 7 dniach możesz pisać o zwrot prowizji a aukcję musisz sam wznowić.

oznacz moderatorów

LILIANNA-1
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wszystkim się spieszy z zaplata, nawet są tacy co licytują dla"jaj". A AL to juz plaga.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LILIANNA-1 Na Allegro Lokalnie? Po pięciu dniach bez wpłaty prowizja od sprzedaży nie zostanie naliczona, a ogłoszenie odnowi Ci się automatycznie.

Na zwykłym Allegro kupujący w licytacji ma aż 30 dni na zapłatę. Możesz mu jednak wyznaczyć mailem ostateczny termin znacznie krótszy i poinformować, że po tym terminie wpłata zostanie zwrócona. Wtedy wystąpisz o zwrot prowizji i wystawisz przedmiot ponownie.

7.5 W przypadku braku innych ustaleń stron Transakcji, Kupujący, w związku z zawartą umową, powinien dokonać zapłaty za Towar w ciągu 7 dni w przypadku Oferty z opcją Kup Teraz lub w ciągu 30 dni w przypadku Licytacji. Brak zapłaty za Towar przez Kupującego we wskazanych terminach, skutkować będzie automatyczną anulacją Transakcji przez Allegro.pl.

 

oznacz moderatorów