anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam odzyskac prowizjie z allegro lokalne

benhur44
#7 Wielbiciel#

oszust ze słowacji kupił przedmiot z opcja odbior osobity i teraz nie moge wystapic o zwrot prowizji

nie wiem dlaczego ale przy zakladaniu tego konta zostałem przypisany do usługi allegro lokalne

i teraz nie mam mozliwosci wystapienia o zwrot prowizji ktora jest gigantyczna 10%

nie moge korzystac z allegro in post

nie moge zrezygnowac z tego konta albo zamknac go

 

Chciałbym zamknac to konto

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@benhur44 O zwrot prowizji poproś Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załącz jakiś dowód na brak finalizacji zakupu.

Jeśli chcesz wystawiać na zwykłym Allegro, kliknij w link zaznaczony na czerwono; AAAA.JPG

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@benhur44 Prowizja na lokalnie to 4,9% (elektronika) lub 7,9% (pozostałe kategorie), a nie 10%.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nawet nie prowizja tylko jakaś opłata transakcyjna która nie jest chętnie zwracana przez allegro ale czasami podobno ktoś dostał.

oznacz moderatorów

benhur44
#7 Wielbiciel#

musze teraz prosic tego spamera ze słowacji ktory nie mowi po polsku zeby mi przesłal potwierdzenie ze rezygnuje z tansakcji inaczej oplata tansakcyjna nie zostanie anulowana

 

po prostu wpadłaem w sidła sytemu allegro 

 

plac i placz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@benhur44 Słowacja, odbiór osobisty - to chyba nie będzie trudne do udowodnienia🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A mnie się kiedyś trafił taki jeden co był z Litwy i też chciał odbiór osobisty i gdy już myślałem że nici z jego zakupów to zadzwonił że przejeżdża przez moje okolice ciężarówką i chciałby odebrać . I cud się stał .

oznacz moderatorów