anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę ustawić dostawę do domu ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry 

 

Wiem że jest to pewnie dość błache ale kiedy przeglądam metody dostawy typu Kurier przedpłata, przesyłka kuriersk itp to mam wrażenie że te 5-8 pozycji to tak naprawdę jedno i to samo. Chodzi mi tylko o to jak ustawić i która to jest opcja aby wysłać komuś z paczkomatu do domu ? Jako że zaczynam na początek chcę zaoferować paczkomaty in post i dostawę do domu ale wszystko będzie nadawane w paczkomacie 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

Do domu to wysyłka na adres, nie do żadnego punktu.

Paczkomatem nie nadasz do domu.

oznacz moderatorów
Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Oglądałem filmy na yt i w aplikacji jest coś takiego i chyba na paczkomatach też ale nie pamiętam że jest wybór 

Paczkomat-paczkomat    Paczkomat-dom 

Chyba że ja coś źle w takim razie zrozumiałem 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Damian230996 oczywiści dobrze doczytałeś , możesz nadać w paczkomacie wszystkie rodzaje przesyłek Inpost wybierając sposób nadania ,, nadam w paczkomacie ,,. Dotyczy to również przesyłek kurierskich .

oznacz moderatorów
Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Czyli przy metodach dostawy powinienem ustawić Allegro paczkomaty inpost oraz   przesyłka kurierska przedpłata ? Wtedy ktoś kto widzi ofertę bedzie wiedział że mogę nadać i do paczkomatu i do domu z paczkomatu ?  Zależy mi na tym aby mieć i paczkomat i dostawę do domu, dzis się na poczcie dowiem jeszcze co i jak.  A to tak pisze a dużo wychodzi w trakcie i nie chce żadnego błędu popełnić. Bo wiesz żeby nie okazało się że ktoś kliknie kurier przedpłata i mi kurier za 2 dni do domu przyjedzie dopiero zeby odebrać. Mam możliwośc nadania tylko w paczkomacie i na poczcie 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Damian230996

nie, ustawiasz paczkomaty oraz kurier Inpost  i minikurier Inpost , wszystko z przedrostkiem ,,allegro ,,. Jeśli ustawisz tylko ,, kurier ,, będziesz miał problemy z generowaniem etykiety nadawczej w ,,nadaję z allegro i managerem Inpost ,,

oznacz moderatorów
Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Mam coś takiego bo ja daję przez lokalnie. Na zwykłym nawet nikt na te oferty nie spojrzał a tu mam średnio 5 wyświetleń dziennie. moze mało ale dopiero zaczynam 🙂 

Allegro paczkomaty in post 

Przesyłka kurierska przedpłata. 

Mam tylko tyle. reszta to jest pobranie. Z pocztą tu też jest jasno napisane. list prirytetowy i paczka prirytetowa.  No własnie dlatego wolałem zapytać bo co opcja to co innego 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Damian230996 Na Lokalnie nie nadasz paczkomatem do domu za 8.99 zł.

Kurierem nadasz, ale poza Allegro, tradycyjnie.

oznacz moderatorów
Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Czyli nie ma takiej możliwości aby nadać w paczkomacie z przesyłką do domu ? Czyli rozumiem że jak ktoś wybierze przesyłka kurierska przedpłata to automatycznie mnie gdzieś tam kieruje i z automatu kurier dopiero przyjedzie pod mój dom czy jak to jest ?

To jak w takim razie nadać komus do domu. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Damian230996 Paczkomaty należą do firmy o nazwie inpost, więc tylko przesyłki inpostu możesz nadawać w paczkomatach (zarówno paczkomatowe jak i kurierskie).
Bo niby jak sobie wyobrażasz nadanie np. przesyłki kurierskiej DHL przez paczkomat inpostu?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Damian230996 nie wiem jak jest na ,, lokalnie ,, ale jeśli nie masz możliwości ustawienia ,, kuriera Inpost ,, bedziesz musiał korzystać z managera Inpost lub pośrednika / brokera / . Tylko przesyłki Inpost możesz nadać w paczkomacie .

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 "Paczkomatem nie nadasz do domu." - ależ oczywiście że nada, nie wprowadzaj @Damian230996 w błąd.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:77123335
#1 Nowicjusz#

[edycja] Tadeusz ul [edycja]

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:77123335, czy mogę Ci jakoś pomóc? 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Damian230996 w paczkomacie możesz nadać Kuriera Inpost oraz minikuriera .Warunek musi się zmieścić w skrytce  i bardzo ważne ,, nadając w paczkomacie przesyłkę kurierską pamiętaj o wysortowaniu własciwego gabarytu przesyłki żeby nie otworzyła się zbyt mała skrytka .

oznacz moderatorów