anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę uzyskać dostęp do konta do którego mam uprawnia po przez APLIKACJE Allegro

Client:104247763
#1 Nowicjusz#

Mam uprawnienia do konta firmowego, ale logując się na aplikacji Allegro na telefonie nie mogę skorzystać z tych uprawnień i nie wyświetla mi sie to konto firmowych nie  widzę tam owych uprawniać jedynie na komputerze widzę dostęp do konta firmowego. Pytanie brzmi czy na telefonie jest możliwość korzystania z tych uprawnień do konta firmowego czy tylko na komputerze? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104247763 Możesz się logować do aplikacji Allegro i aplikacji Allegro Lokalnie. Twoje konto pozostaje wtedy firmowe. Nie tracisz tych uprawnień.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@nat_not Domyślam się, że nie chodzi tu o uprawnienia tylko funkcjonalność. Z perspektywy sprzedającego w oficjalnych aplikacjach jest ona tragiczna.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:104247763 Aplikacja Allegro na androida/ios jest bardzo okrojona z funkcjonalności - kierowana jest głównie do kupujących.

Ja zrobiłem tak - dodałem sobie skrót do ekranu głównego bezpośrednio do allegro z poziomu przeglądarki. Na androidzie miałem z firefoxa. Na IOS mam z Safari.

Jest to wersja przeglądarkowa ale ma zdecydowanie większą funkcjonalność niż aplikacje. Można zarządzać sprzedażą. Nie jest to idealne rozwiązanie ale lepszego obecnie nie ma.

oznacz moderatorów