anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zablokować użytkownika?

nika518
#8 Zapaleniec#

Witajcie:) jak mogę zablokować użytkownika?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nika518
#8 Zapaleniec#

Bardzo pięknie dziękuję:)

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Podłączę się do zapytania.

Dlaczego nie mogę dodać do czarnej listy użytkownika, który zakupił u mnie przedmiot, ale nie opłacił ? Oferta nie została wznowiona.

Chciałbym pozbyć się z mozliwości zakupu u mnie przedmiotów takiego użytkownika.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Jaki problem pojawia się przy próbie dodania klienta do listy?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

2023-03-20_12-38.png

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A nie sprzedajesz czasem na Allegro Lokalnym bo tam nie ma takiej możliwości ,tylko na normalnym ?

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Tak. Ale konto można blokować na zwykłym Allegro.

Nie wiem czy jest możliwość logowania do AL bez A. To jest chyba powiązane.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Zgodnie z komunikatem - czy ten klient kupił u Ciebie w ciągu ostatnich 180 dni i czy nie dodałeś go do nieaktywnych kupujących na innym swoim koncie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Mam jedno konto, nie widnieje na liście, nic nie kupił u mnie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Jeśli nic nie kupił, nie dodasz go do listy nieaktywnych kupujących.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Czyli ktoś może sobie nadużywać "kupowania", kupując przedmioty, przy czym 5 dni jestem w tył.

I to jest normalne, jeśli ktoś kupuje, nie zapłaci, nie odpisze, i przedmiot wraca na swoją pozycję sprzedaży, tj jest wznawiany, tak ? To nic dziwnego ?

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Nie chcę pisać nowej odpowiedzi, ale wyjaśnię o co chodzi.

Ktoś zakupił u mnie przedmiot na AllegroLokalnie ale nie opłacił - czy taki przedmiot jest traktowany z moje strony jako "sprzedany" ?

Bo jeśli tak, to klient kupił przedmiot, bo kliknął "kup teraz". Przedmiot został zarezerwowany i oznaczony jako niedostępny. I czeka na opłacenie.

I to było wtedy, jak ten temat tutaj pisałem. Dosłownie dzisiaj miałem prawie identyczną sytuację, z tym samym przedmiotem - już napisałem do Allegro i czekam na odpowiedź.

Chcę zablokować takiego kupującego. Jak się okazuje, ten "świeży" ma konto aż 1 miesiąc. Dla mnie to co najmniej podejrzane. Co więcej, tekst którym pisał, był taki troszkę rozbity, i bardzo krótko napisane było.

Skoro na Allegro zwykłym można wyszukiwać użytkowników, którzy sprzedają też na AllegroLokalnie, wydawało mi się, że mogę normalnie takiego użytkownika zablokować. Jeśli tego nie zrobię, znowu ten albo inny zrobi mi blokadę na 5 dni, do wznowienia, moich przedmiotów. Cały przedmiot się nie klonuje nawet przy wystawianiu jako "podobny" - brakuje zdjęć i np oznaczenia kolorów. Jeszcze bodajże miasto i telefon znikają.

oznacz moderatorów