anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zwrócić towar,zakupiony pomyłkowo przed przed chwilą?

Client:109968937
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem towar, noże sprężynowe 10 sztuk ,w cenie ok. 148 zł. Następnie znalazłem ten sam towar w cenie ok. 135 zł. I też go zakupiłem. W tej sytuacji, chcę zrezygnować z zakupu za ok 148 zł a zakupić noże ,10 szt. za ok 135 zł. Zamówienie z którego rezygnuję - 4a563c10-d9ef-11ed-a41e-b7114883e37a .Nr przesyłki do zwrotu-ALE00007FA07722 . Kod zwrotu 70608878. Z zakupu zrezygnowałem po 20 minutach .  Z uszanowaniem, początkujący ale stały klient.     Józef Sobczyk.

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

O rezygnacji to informuj tego sprzedawcę od którego nie chcesz towaru . 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:109968937 nie możesz, nie da się zwrócić czegoś czego nie otrzymałeś, napisz o ile to firma, odstąpienie od umowy !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Można zwrócić kupiony towar, niezależnie od tego gdzie się aktualnie znajduje. W Allegro można zwrócić nie wysłany towar. Wchodzisz w Moje Zakupy i klikasz Anuluj, a jeśli jest opłacone i jest już gotowa paczka, to klikasz właśnie "Zwrot". Wtedy nie trzeba paczki wysyłać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nikl anulowanie = odstąpienie i nie ma problemu, ale jak klikniesz zwrot to jest zwrot = odesłanie, jak chcesz odesłać - zwrócić coś czego nie masz ??? 😉

W allegro brakuje opcji odstąpienia bez zwrotu w momencie jak znika anuluj 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Żaden problem. Realizowałem już kilka razy takie zwroty gdzie nie było wysyłki. Procedura niczym się nie różni. Nie ma znaczenia czy dany towar leży jeszcze na półce, czy gdzieś sobie podróżuje. Każdy moment na zwrot jest dobry.

oznacz moderatorów