anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogłabym wstrzymać odbiór nadanej wczoraj przeze mnie przesyłki, która nie została opłacona?

ANULINAWRO
#7 Wielbiciel#

Czuję się zawiedziona. Jestem nowicjuszką w Allegro.  Przedwczoraj pierwszy raz sprzedałam, a przynajmniej tak mi się wydawało,  buty za które podobno klient dokonał wpłaty,  co mi się wyświetliło wraz z numerem przelewu. Wydawało mi się,  że ten numer jest gwarantem dokonanej transakcji. Za przesyłkę zapłacono podobno przedwczoraj wieczorem, za to wczoraj ją nadałam przez In post, wkładając ( z naklejoną etykietą) ją do paczkomatu, wszystko zgodnie z informacją.  Niestety do tej pory nie dotarł przelew. Napisałam do kupującego, z prośbą o screen z wpłatą,  ten milczy. Czy mogłabym wstrzymać przesyłkę czy już jest za późno? Proszę o koleżeńską pomoc i przepraszam za nieostrożność. Co mam zrobić?

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Syla270985
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ANULINAWRO nic już nie zrobisz, jak nie masz kasy tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji

To prawdopodobnie padłaś ofiarą fałszywej informacji o zapłacie 😞

Jak nie ma kasy w allegro pod linkiem to spróbuj zadzwonić do inposta i poproś o zwrot paczki i zgłoś to na policję jako wyłudzenie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ANULINAWRO przykro mi, ale jeśli nadałaś przesyłkę w Inpost, bez upewnienia się, że otrzymałaś płatność za to zamówienie, to nie jesteśmy w stanie nic zrobić w takiej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ANULINAWRO
#7 Wielbiciel#

DZIĘKUJĘ WAM  BARDZO! UDAŁO MI SIĘ WSTRZYMAĆ W IN POST!! Super:-) Serdeczniepozdrawiam:-) @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów