anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać więcej, niż jedną przesyłkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PrzysmakNatury
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Mam problem z ustawieniem maksymalnej liczby produktów w zamówieniu do paczkomatu. Ustawiłem, że klienci mogą zamówić maksymalnie 3 produkty do paczkomatu, ale otrzymałem zamówienie na 5 produktów, które nie mieszczą się w paczce. Chciałbym się dowiedzieć, jak mogę skonfigurować ograniczenie, aby klienci nie mogli zamawiać więcej niż 3 produkty na jeden numer paczkomatu. Czy istnieje taka opcja w ustawieniach? Jeśli tak, to proszę o pomoc w jej wprowadzeniu. Dziękuję z góry za pomoc.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@PrzysmakNatury Z całą pewnością to się daje ustawić w cenniku:

https://salescenter.allegro.com/delivery-settings

Upewnij się, czy faktycznie zapisałeś zmiany dla tej formy dostawy, i pamiętaj że mogą być dwie: Allegro paczkomaty InPost (dla Smarta) oraz Paczkomaty InPost (dla umowy własnej) 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
PrzysmakNatury
#7 Wielbiciel#

.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PrzysmakNatury oki, czyli ustawienia maksymalnej ilości produktów  w paczce zadziałało. 
Dla tego zamówienia są 3 przesyłki, jeśli dobrze pamiętam to nadajesz paczki przez Manager paczek, żeby wygenerować pozostałe etykiety dla tego zamówienia, zmień filtr na liście zamówień w Managerze z niewygnerowane, na wygenerowane. W ramach tego zamówienia, możesz nadać trzy paczki i skorzystać z trzech etykiet (jeśli wszystko zmieści się do dwóch paczek, to możesz też skorzystać tylko z dwóch etykiet). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
PrzysmakNatury
#7 Wielbiciel#

Super!

oznacz moderatorów
PrzysmakNatury
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem tak jak mówisz ale nie wiem gdzie zmienić liczbę bo mi nie pokazuję więcej etykiet niż 1 do tego zamówienia.

oznacz moderatorów
PrzysmakNatury
#7 Wielbiciel#

Te etykiety mogą mieć ten sam kod?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PrzysmakNatury wchodzisz w import allegro, zmieniasz na wygenerowane, szukasz loginu, zaznaczasz, wybierasz gabaryt, zjeżdżasz na sam dół i masz standardowe pole do nadania sposób nadania, regulamin 😉 i tak tak powtarzasz puki zrobisz 3 etykiety o ile tyle potrzebujesz, jak nadasz w dwóch nic się nie stanie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PrzysmakNatury zmień w MP na wygenerowane, znajdź login i zaznacz i nadaj jak dotychczas, będziesz mieć kolejne paczki darmowe 🙂

fffffff.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów