anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadawać przesyłki DPD smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rolcars
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanko odnośnie wysyłek smartem a konkretnie DPD, w jakimś poradniku od allegro wyczytałem że muszę upewnić się ze na etykiecie znajduje się mail kupującego w domenie allegromail i jak w inposcie znajduje się on automatycznie na etykiecie to w dpd nie ma i nie widziałem żadnej możliwości edycji etykiety

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Agent051
#16 Inspirator#

@Rolcars nie ma na etykiecie DPD adresu mailowego, jest tylko nazwa kupującego. Wrzuć tutaj link do tego poradnika.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Rolcars jeżeli generujesz etykietę/wysyłasz z poziomu allegro (Nadaj przesyłkę) to email Cię nie interesuje importuje się automatycznie. Jeżeli generujesz z innych narzędzi (baselinker) to musisz już zwrócić uwagę, żeby w polu email odbiorcy był poprawny adres email. W narzędziu od DPDonline możesz skorzystać z Import Allegro. Na etykiecie nie musi on widnieć i na etykietach w DPD go nie widać.

oznacz moderatorów
Rolcars
#7 Wielbiciel#

Dzięki Wielkie!

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

z tym importem to róźnie bywa. Moderacja twierdzi, że przesyłki zagraniczne allegro dpd trzeba generować tylko z poziomu allegro, bo w przypadku importu nie będą one rozliczane według stawek allegro, tylko standardowych. I bądź tu mądry ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów