anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak obliczany jest czas dostawy gdy Kupujący zamawia w ofertach o różnym czasie dostawy?

trinket_shop
#7 Wielbiciel#

Witam.

Czy jako sprzedający, mając w aukcjach różne czasy wysyłki, mam jakąś możliwość sprawdzenia w zamówieniu  klienta, jaki w danym zamówieniu wynosi czas na wysłanie paczki?

Jeśli mam np w jednej aukcji czas wysyłki 1 dzień, a w drugiej 3 dni, to czy z automatu czas wysyłki wynosi 3 dni jeśli klient dokona zakupu przedmiotów z obydwu aukcji czy się mylę?

3 ODPOWIEDZI 3

Odp.: Czas wysyłki w kilku aukcjach

pinsplash
#21 Demiurg#

@trinket_shop Jeżeli masz Smarta to wyślij od razu ten 24h przedmiot. Podejrzewam że Allegro nie uwzględniło czegoś takiego i czas liczy się od momentu zakupu dla każdego oddzielnie.

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...

la_nika
Moderator
Moderator

@trinket_shop rada @pinsplash jest jak najbardziej trafna, najlepiej wysłać zamówienie najszybciej jak to możliwe, jednak w przypadkach takich jak opisany przez Ciebie - gdy w jednym zamówieniu znajdują się przedmioty z ofert o różnych czasach dostawy, Kupującemu wyświetlimy najpóźniejszą ze wszystkich datę od i najpóźniejszą ze wszystkich datę do. Czyli np. jeśli u Ciebie jedna oferta ma czas dostawy 9.04-10.04, a druga 10.04-13.04 to w Formularzu opcji dostawy, w podsumowaniu oraz na stronie Dziękujemy za zakupy wyświetlimy jako przewidywany czas dostawy dla całego zamówienia 10.04-13.04. 

Monika
   Moderator

Ładowanie...

trinket_shop
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedzi.

Zastanawiałem się właśnie czy tak to działa, gdyż klient po zamówieniu w wiadomości dla sprzedającego zawarł informację "proszę o szybką wysyłkę", w dniu następnym już pyta kiedy paczka zostanie wysłana, a czas wysyłki według aukcji z których zamówił produkty to 1 i 3 dni robocze więc jeszcze czasu było biorąc pod uwagę że czas wysyłki który mnie obowiązuje to 3 dni robocze.

Odpowiedz
Ładowanie...