anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprawić moją sprzedaż na Allegro?

Client:36153609
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich sprzedających ! Mam pytanie jestem początkującym sprzedawcą (pisze tu z innego konta ) ale nadal nie mam sprzedaży produktów , mam już aktywną dostawę smart. Czy są jakies sposoby aby polepszyć moją sprzedaż a nawet zaczac bo na te chwilę nie mam żadnych zamówien a ceny nawet niższe niż u konkurencji. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:36153609 tu konkurencja . Nie sprzedawaj taniej ... nie warto . Przyjdzie czas zrozumiesz 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:36153609 Zapewne nie masz promowania, więc oferty są na samym "dnie". Tu każdy ma swój sposób, jedni piszą że takie opłaty są nic nie warte, inni jednak ich używają.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36153609  aby promować i wyróżnić oferty możesz skorzystać z czterech metod promowania ofert: wyróżnienia, wyróżnienia elastycznego, wyróżnienia, podświetlenia i pogrubienia w pakiecie promo lub promowania na stronie działu. Opcje promowania możesz włączyć podczas wystawiania oferty w części "Opcje promowania", w zakładce Moje oferty lub poprzez edycję już istniejącej oferty. Więcej na temat możesz przeczytać tutaj, zachęcam Cię także do skorzystania ze szkolenia online dotyczącego promowania ofert na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów