anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przywrócić konto firmowe na konto prywatne

Damianwwode
#7 Wielbiciel#

Jak mogę przywrócić konto firmowe na konto prywatne lub ktoś mi pomoże usunąć to konto bo robię i cały czas wyskakuje błąd

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@Damianwwode Nie można zmienić konta firmowego na prywatne.
Jedyna opcja to założenie nowego konta prywatnego.

oznacz moderatorów

Damianwwode
#7 Wielbiciel#

 Właśnie ta z Allegro też mi tak proponowała ale ja nie mogę po prostu zarejestrować drugi raz na ten sam NIP A ja właśnie chcę na ten sam NIP

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Damianwwode A po co podawać NIP na prywatnym koncie? 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Damianwwode  Konto prywatne nie ma nip, ma tylko pesel.  Nie  wpisuj nipa, będzie prywatne.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Damianwwode Prywatne na formowe można, odwrotnie chyba się nie da. Po prostu załóż nowe prywatne, a to firmowe zamknij, jeśli niepotrzebne

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

Damianwwode
#7 Wielbiciel#

Też właśnie to firmowe Chcę zamknąć i otworzyć nowe z tym samym nipem Ale mi wyskakuje że nie mogę w ogóle nawet usunąć konta

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Możesz otworzyć kolejne konto na ten sam NIP.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Sam nie zamkniesz konta, musisz zgłosić zamknięcie konta do Allegro, to trwa około miesiąca ale zamkną, a raczej zawieszą, ukryją.  Bo te konto musi jako nieaktywne istnieć nadal do wglądu skarbówki czy innych urzędów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Damianwwode Masz konto firmowe i teraz możesz założyć kolejne firmowe z tym samym NIPem, natomiast nie możesz zmienić je na zwykle, możesz je zamknąć:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-zamknac-konto-na-allegro-PDa207G... a otwórz nowe zwykle, tam nie podaje się NIP, tam musi być inny adres mailowy.

oznacz moderatorów