anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak radzić sobie ze złymi sprzedawcami złodziei?

Workress
#2 Obserwator#

Kilku sprzedawców ukradło wszystkie moje informacje, w tym identyczne obrazy, a nawet logo, a ich oferty zostały wymienione w moich ofertach, wszystkie po niższych cenach niż moje. Skorzystaj z moich darmowych reklam dla początkujących, aby ukraść ruch. Wiele naszych produktów jest opatentowanych, nie rozumiem, w jaki sposób wysyłają zamówienie po jego otrzymaniu, może po prostu używają API do kradzieży wszędzie i nie myślą o tym, co dzieje się po przyjęciu zamówienia, ponieważ mają w swoim sklepie tysiące produktów z różnych branż. Ale jakie są tego konsekwencje, sprzedają i stwierdzają, że w ogóle nie mogą wspomnieć o produkcie, a klient powie, że wszyscy sprzedawcy Allegro to oszuści, my jako zwykli sprzedawcy, nie mogę sprzedać produktu i nic nie mogę z nimi zrobić (narzekałem, ale efekt jest bardzo mały), możemy tylko zrezygnować z tej platformy, bo zgodnie z tą operacją nigdy nie będziemy w stanie sprzedać produktu. Nikt nie kupi dokładnie tego samego, ale za wyższą cenę. Nawet jeśli goście dowiedzą się, że jest problem i później się do nich poskarżą, mi to wcale nie pomoże
Oto link do jednego z moich produktów, dzięki któremu możesz zobaczyć, o czym mówię:
https://allegro.pl/oferta/m18x2-5mm-4-calowy-uchwyt-tokarski-do-drewna-100mm-4-szczeki-samocentrujac...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mdrogeria
#21 Demiurg#

Konkurencję robią Ci Twoi rodacy za pomocą katalogu allegro czyli wszystko zgodniez regulaminem , jeśli jesteś właścicielem marki lub masz wyłączność na nasz europejski rynek zgłoś naruszenie .

oznacz moderatorów