anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zgłosiła zwrot produktu

vinca3
#9 Pomysłodawca#

Klient zgłosił zwrot produktu opisując:

Powód zwrotu (reklamacja): inna wada bądź niezgodność towaru z umową (Produkt powinien natychmiastowo zwalczac szereg roznych insektow. Spryskalem pchle 5 razy z bliskiej odleglosci a ta nic sobie z tego nie zrobila i wedrowala dalej.)

Z własnego doświadczenia wiem, że preparat jest skuteczny sprawdzony przez nas na owadach, pająkach, pleśniakowcach, molach, muchach. Widać, że klieńci, którzy zakupili ten produkt też są zadowoleni od wielu lat.

Kliwnt zerwał zabezpieczenie i użył preparat. Jak rozwiązać taki problem ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@vinca3 Cześć. Klient ma prawo złożyć reklamację, jeśli produkt jest niezgodny z opisem. Ty jako sprzedający musisz tę reklamację rozpatrzyć (wydać decyzję reklamacyjną). 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

,,wedrowala dalej.,, bo to pchła szachrajka była

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Lord Vader wśród pcheł z ciemnej strony mocy ! 🤣

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@vinca3 napisz że odrzucasz reklamację, a jak chce natychmiastowego działania to niech psika przez zapalniczkę lub wali w pchłę puszką

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@vinca3 jeśli to ten preparat 15876113793 to sugerowałbym reklamację uznać 

oznacz moderatorów

vinca3
#9 Pomysłodawca#

8505162032 to ten preparat.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@vinca3 reklamacja do odrzucenia , gdzie pisze cokolwiek o pchłach , natomiast ten drugi kota ubje ,ale pchły nie ruszy  ,najlepiej usuń z opisu .

oznacz moderatorów

vinca3
#9 Pomysłodawca#

To przetłumaczone z niemieckiego przez google. Muszę poprawić.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Oooo, działa na koty.... gdyby Lew to kupił na robaki, to nie miałby już kto składać reklamacji....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@drekenzes  dobry pomysł , ale pchły zostaną 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pisz co chcesz ale to reklamcja i musisz ją rozpatrzyć, nikt tu za ciebie tego nie rozstrzygnie, masz 14dni.

oznacz moderatorów

vinca3
#9 Pomysłodawca#

Reklamacje uznam, bo problemów nie robię klientom. Bardziej mi chodziło o to jak to wygląda, że klient może wypsikać perfumy i powiedzieć, że mu zapach się nie podoba więc oddaje.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@vinca3 sprawdzasz mniej więcej ile kosztują takie same , ale używane i tyle oddajesz klientowi  ,używane wystawiasz taniej lub na licytację , osobiście z tym problemem się nie borykam bo wszystko mi wymieniają lub ostatecznie dostaję gifta na obniżenie ceny .

oznacz moderatorów

vinca3
#9 Pomysłodawca#

Mam hodowlę zwierzaków, mimo, że mam jeden otwarty preparat nie muszę sprzedawać go na nowo mogę sobie zostawić  (mają długi okres przydatności) jak coś zostało w puszce :). Produkt sprowadzam z Niemiec więc nie będe robił zamieszania. Do producenta też napiszę , że nie działa na pchły wędrujące, może działa tylko na te skaczące. 🙂

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

To na pewno była pchła zombie, a na nią takie środki nie działają.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów