anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się skontaktować z kupującym?

BiuroProfitMiotk
#8 Zapaleniec#

Jak się skontaktować z kupującym? Czasem do mnie ktoś pisze, chciałabym odpowiedzieć, ale nie mogę, bo wiadomości nie ma w Centrum wiadomości. Szczeście, jeśli ma jakiś nick, ale zdarza się, że jest tylko numer, którego nijak nie można do Centrum Wiadomości wkleić. Zostaje tylko SMS? Czy to ja mam jakiś felerny profil sprzedawcy? Funkcji "czatuj" u mnie nie ma.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BiuroProfitMiotk wszystkie wiadomości wysyłane przez Allegro, oprócz wiadomości do zakupu (które są widoczne przy danym zamówieniu) są widoczne w Centrum wiadomości. A jeśli pojawia się tylko numer, to gdzie otrzymujesz te wiadomości? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

BiuroProfitMiotk
#8 Zapaleniec#

Chodzi o to, że klient czasem ma tylko numer a nie nick. A jak chcę odpowiedzieć na wiadomości do zakupu??? No nie ma jak odpowiedzieć. Można co najwyżej napisać nową wiadomość i odnieść się do tej uwagi. Bez sensu kompletnie. To strasznie utrudnia kontakt z klientem. A czasem wręcz go uniemożliwia, bo klient, który ma tylko numer a nie nick i napisze uwagi do zakupu, nie doczeka się odpowiedzi. Chyba, że SMS.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BiuroProfitMiotk chodzi o to, że jest to np. Client:12345678? 
To jest właśnie login takiego klienta, taki login jest nadawany przy założeniu konta i jeśli się go nie nada, to taki zostaje i to jest właśnie login. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BiuroProfitMiotk numer wraz ze słowem "Client:" stanowi właśnie nick. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów