anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skontaktować się z kupującym

mimedcompl
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Wysłać e-mail.

Odpowiedzieć na e-mail z powiadomieniem o sprzedaży towaru.

Napisać przez Centrum wiadomości; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message

oznacz moderatorów

mimedcompl
#9 Pomysłodawca#

W centrum wiadomości można jedynie odpowiadać na wiadomości. jak próbuję wysłać skopiowanego maila z allegro to nie chce wyjść. Poczta działa prawidłowo. To jakieś kuriozum jest że nie można w prosty sposób skontaktować się z kupującym jednym kliknięciem

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@mimedcompl W centrum wiadomości jak najbardziej można skontaktować się z allegrowiczem z który się z Tobą wcześniej nie kontaktował. Po wejściu do centrum wiadomości po prawej stronie powyżej okna jest do naciśnięcia "nowa wiadomość". Pojawi się miejsce do wpisania loginu allegrowicza z którym chcemy porozmawiać oraz okienko na treść wiadomości.

oznacz moderatorów

mimedcompl
#9 Pomysłodawca#

Tak, masz rację już widzę. Swoją drogą to jakieś niedorzeczne żeby nie można było prosto napisać do kupującego. Jakieś kopiowanie ników i tworzenie oddzielnych wiadomości - bzdura.

Tak czy owak dzięki za pokierowanie.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Ten "czat" z innym allegrowiczem jest w sumie dość pomocny bo kiedyś jeżeli chodzi o wiadomości tekstowe to był tylko m@ail który niezbyt nadaje się do szybkiej komunikacji.

Gorzej natomiast, że allegro zakazało podawania numeru telefonu w opisie aukcji. Można go dodać co prawda w zakładce "o sprzedającym" ale to nie jest pomocne.

Ludzie w obecnych czasach nie są przyzwyczajeni do szukania informacji i np. kupują towar od sprzedającego z tego samego miasta wysyłkowo który to towar mogli by sobie sami odebrać czy nawet sprzedający mógł by podrzucić po zakupie. Nie widząc numeru telefonu na aukcji nie skontaktują się w ten sposób tylko czekają kilka dni na dostawę paczkomatem czy kurierem ( jak wypadnie np. sob-niedz.)

oznacz moderatorów