anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak to możliwe że klient nie zapłacił za wygraną licytację, a wystawił mi ocenę

KasiaB8005
#8 Zapaleniec#

jak to możliwe że klient nie zapłacił za wygraną licytację, a wystawił mi ocenę. Jak się okazuję ponownie licytuje na mojej aukcji i mam podejzenia że ponownie może nie uiścić należności. W ten sposób tracę bo inni licytujący odpadaja  a ja ponownie będe musiała wystawiac to samo.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@KasiaB8005 czarna lista 🙂 allegro zezwala na takie coś, można wystawić komentarz nie płacąc, nie odbierając paczki itp. 😞

Jeśli taki kupujący złożył ofertę w Twojej licytacji – odwołaj ją. Podając powód odwołania oferty, zaznacz opcję Wpisz na czarną listę.

W innym przypadku przejdź do zakładki Czarna lista kupujących. Następnie kliknij [Dodaj do czarnej listy kupujących] i wpisz nazwę użytkownika (login) kupującego. Możesz też dodać notatkę o nim. Następnie kliknij w przycisk [Dodaj kupującego].

Więcej

________
Κώστας
oznacz moderatorów

KasiaB8005
#8 Zapaleniec#

Uważam jednak że jest to błąd systemu że taki kupujący a nie kupujący ma mozliwość wystawienia oceny- takim zachowaniem może tylko duzo krwi napsuć

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KasiaB8005 To nie jest błąd systemu. Kupujący może wystawić komentarz po zakupie, a zakupem jest skorzystanie z opcji Kup teraz lub wygrana w licytacji, nie dopiero zapłata. Kupujący może mieć powody do wystawienia oceny przed zapłatą.

oznacz moderatorów

KasiaB8005
#8 Zapaleniec#

To znaczy , że tak bez powodu można sobie skrobać i gwiazdeczki zabierać- a Ciebie zostawiają w konsternacji

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 "Kupujący może mieć powody do wystawienia oceny przed zapłatą." - np. jakie (wymień choć jeden naprawdę dobry)?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Ode mnie z dala. Proszę mnie nie wywoływać i nie prowokować. Proszę się wypowiadać w temacie wątku, ale nie rozmawiać ze mną. Nie życzę sobie kontaktów z osobą, która mnie wielokrotnie na forum obrażała i poniżała, za co otrzymała kilka banów i ostatecznie od moderacji zakaz jakiegokolwiek odnoszenia się do moich postów.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 "Proszę się wypowiadać w temacie wątku, ale nie rozmawiać ze mną." - no właśnie, proszę się wypowiadać w temacie wątku (bo moje pytanie jak najbardziej w nim było), a nie spamować nie na temat.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  Też chętnie się dowiem, jakie to są  powody. Wygrana licytacja nie zapłacona- wystawiony negatyw. To musi być poważny powód.

Może za duża wylicytowana kwota?🤔

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96 "Kupujący może mieć powody do wystawienia oceny przed zapłatą."

Oczywiście ze ma  powody😄:

licytacja dla żartu ,zaszkodzenia sprzedawcę, problemy zdrowotne, problemy finansowe.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@KasiaB8005 Zgłoś to allegro wraz z tym licytującym. Nich jemu zablokują konto a Tobie usuną komentarz

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

KasiaB8005
#8 Zapaleniec#

Chyba tak zrobię, jednak poczekam ten jeden dzień do konca licytacji. Zobaczę jak tym razem będzie, Dzięki za podpowiedz

oznacz moderatorów