anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak udowodnić że tylko ja mam dostęp do konta allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

Witam jak można udowodnić allegro że sam mam dostęp do swojego konta? Allegro zablokowało mi konto ponieważ niby ktoś inny ma do niego dostęp. Gdzie nie mam możliwości udowodnienia że tak nie jest. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
80 ODPOWIEDZI 80
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Waszek7145 Przeginają z tym wieszaniem. Jedyne wyjście to wymordować całą rodzinę do trzeciego pokolenia i przedstawić serwisowi akty zgonów.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

Sprawa wygląda tak:

Kupiłem telefon z myślą założenia konta allegro, zostałem poinformowany od osoby która miała konto tutaj, że miała je zablokowane. Po pisaniu na czacie zostałem poinformowany że to nie wpływa na blokadę allegro. Dzisiaj konto zostało zablokowane z tego powodu ponieważ numer IP prawdopodobnie jest ten sam. Ale czy ja mam na to wpływ? Nie korzysta nikt oprócz mnie z tego konta i nie ma możliwości obrony ani możliwości udowodnienia że tylko ja korzystam z niego. 

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@Waszek7145

"Kupiłem telefon z myślą założenia konta allegro"

Co?!

"zostałem poinformowany od osoby która miała konto tutaj, że miała je zablokowane."

I oczywiście nie wiesz, co to za osoba i dlaczego jej konto zostało zablokowane. A po moim prawym oku jedzie czołg T-34.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

@Client:79179573

Aczy ja mam obowiązek sprawdzenia z jakiego powodu mu zablokowali konto?? Jestem ogólnie z Kielc, przyjechałem na wakacje do małego miasteczka Lądek Zdrój i dałem ogłoszenie że kupię telefon nie drogi do założenia konta allegro i korzystania z niego. Ta osoba mnie poinformowała o tym że miała konto na tym telefonie i żebym się upewnił czy to nie będzie problemem bo jemu konto zablokowali. Powód ogólnie znam z jego wyjaśnień. Allegro na czacie stwierdziło że to nie problem i mogę śmiało założyć konto i nie będzie na tej podstawie nałożona blokada. Jednak zrobili inaczej. Weryfikację przeszedłem. Zrobiłem zdjęcia dowodu osobistego i towaru który wystawiłem. Weźcie też pod uwagę, że nie wszyscy są oszustami. Ja prowadzę działalność gospodarczą i jestem uczciwym człowiekiem. Allegro zrobiło ze mnie oszusta tym co sugerują.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@Waszek7145

OK, z Twojego punktu widzenia sprawa może wyglądać dziwnie. W Allegro cały czas pracują nad poprawą wizerunku, więc chuchają na zimne i czasem obrywa się uczciwym ludziom jak Ty. Odwołaj się od decyzji o blokadzie konta, przedstaw dowód zakupu telefonu, jeśli to nie wystarczy poproś o kontakt z przełożonym pracownika Allegro, który blokadę nałożył. Sprawę na pewno da się wyjaśnić.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Waszek7145 Zanim zacząłeś używać tego telefonu, przywróciłeś go do ustawień fabrycznych?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

@Knowhere nie bo już był zresetowany

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Waszek7145 Skąd wiesz że był? Bo tak napisał ten, od którego kupiłeś?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

@Knowhere

Tak napisał. Że wyczyszczony został

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Waszek7145 I uwierzyłeś mu na słowo?

 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

@Knowhere

No po włączeniu telefonu było wszystko okey. Dodałem e-mail i zacząłem działać

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Waszek7145 No widocznie nie było OK, skoro dostałeś bana.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  To któryś wątek tutaj na ten temat. Ja rozumiem że pewnie procentowo Allegro wkalkulowało sobie, że jakiś procent uzytkowników uczciwych też zostanie zablokowany. Ale dla tych użytkowników to spory problem...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. ¯\_(ツ)_/¯

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ale że wstecz czy w przód?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

Pisałem, przesłałem zdjęcia dowodu z towarem i nagle blokada bo ktoś inny podobno według nich ma dostęp do mojego konta

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Waszek7145 No to ONI wiedzą lepiej. Możliwe że ktoś zna twoje hasło i zalogował się z innego kompa. No ale inni także wchodzą przecież przez różne urządzenia!!!cry

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

Ale nie mam na mailu że zapogowano na innym urządzeniu

oznacz moderatorów