anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uruchomić allegro Smart dla klientów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Witam ponownie,

mam już pięć pozytywnych komentarzy, wobec tego jak dalej ruszyć z opcją smart dla klienta? Czy oprócz 5 pozytywnych komentarzy musi opłynąć jeszcze jakiś okres?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
konto zamknięte
Nie dotyczy

z tego co wiem, to cena towaru musi być powyżej 40zł, wtedy pojawi się smart, ale musisz być też firmą 😛

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Nie musisz być firmą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

oo 😮

oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Jestem firmą 😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

no to git 🙂

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Ja już to wszystko czytałam, wydaje mi się że spełniam te warunki, w sensie: 5 pozytywnych komentarzy, brak ostrzeżeń itp, odpowiednie ceny przesyłek. Nie uregulowałam tylko jeszcze opłaty za prowizję, ale to zamierzam zrobić z końcem miesiąca, żeby mi się faktura wygenerowała do 31. To będzie moja pierwsza płatność wobec czego uważam się za osobę terminową. Chyba że trzeba mieć saldo 0,00 to zapłacę dzisiaj. Będę wdzięczna jedli ktoś zerknie na moje oferty i wskaże mi ewentualny błąd. Blondynki z reguły mają lekkie problemy ze zrozumieniem trudniejszych tekstów 😜 potrzebuję prostych wskazówek 😉

oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Kochani! Uruchomiło się samo 😜 Faktycznie blondynka ze mnie 🙂 życzę wszystkim miłego wieczoru 😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

za każdym razem czytam fabrykasnow, może to dlatego tak łatwo poszło 😄

w sumie fabrykasnów brzmi tak.. LemonSnicketowo 😮

oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Wracając do tematu przesyłki smart, jak to jest teraz z paragonami? jaka kwotę mam wybijać za przesyłkę? Przy opcji paczkomat, nie mogę nabić 0,00 bo mi kasa tego nie przyjmuje...0,01 to oszustwo, 8,99 zł tym bardziej oszustwo skoro nie płace za przesyłkę. Wysłałam juz dwie paczki nie nabijając nic, czyli kwotę za same produkty, ale nie wiem czy tak jest dobrze.

Jeśli chodzi o kuriera, mam wybić całą kwotę, czy kwotę którą dopłaca mi Allegro, czy kwotę którą dopłacam z własnej kieszeni? Będę wdzięczna za szybką odpowiedz bo siedzę własnie nad kasą i zamówieniami 😉

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Taką jak dostajesz na konto 🙂  przy paczkomacie smart, nic nie nabijasz bo nie dostajesz kasy za przesyłkę tylko za towar, a przy kurierze to nabijasz tyle ile dostajesz.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

czyli jak dostałam 24 zł za 3 przesyłki to nabijam 3x8zł 😛

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

rozumiem że sumujesz trzy zamówienia 🙂

Tak przy kurierze smart allegro wpłaca z klienta 8 zł resztę ty rabatujesz ( dopłacasz , jesteś w plecy itp. ) 

Nabijasz na kasę towar x zł + kurier 8 zł 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
fabrykasokow
#10 Popularyzator#

Dziękuję serdecznie za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

ciekawe czemu to sprzedający a nie allegro ma dawać rabaty, przeciez to nie sprzedający dostał opłatę za smarta 😛

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Bo za dużo byli w plecy w grudniu - styczniu oddawali całość 12,99 zł teraz jak chcesz mieć smarta kuriera oddają 8 zł 😞  Oczywiście jak nie chcesz z tego korzystać możesz ustawić 13 zł i się na to nie łapać, ich reguły a Ty masz wybór 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, ja myślę, że wszyscy przedający na allegro powinni poprostu ustawić ceny tak, żeby nie łapały się na smarta, skoro na tym tracą 😄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte to już kwestia sprzedawcy, pamiętaj że nie wszyscy kupują za 100 zł i nie wszyscy mają smarta, ja mam ustawione 12,99 zł i w tym miesiącu nie miałem żadnego zakupu kurierskiego smart, a wysłałem sporo paczek kurierskich za które klienci płacili w całości.

Ja liczę całość sprzedaży z danego miesiąca nie patrzę na pojedyncze zakupy, dodałem do każdego produktu 2 - 3 zł co przy całościowej sprzedaży daje mi dodatkowe xx zł mam na kartony, folię, taśmę i dopłaty do kurierów, odbiorów i pokrycie kosztów nieodebranych paczek.

________
Κώστας
oznacz moderatorów