anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić cennik dostaw?

Look-net
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry , jestem początkującym sprzedawca i mam problem z ustawieniem cennika, a mianowicie:
Obecnie mam ustawione różne cenniki
Kurtki -2 szt 9,45
Swetry i spodnie do 2 szt 8,89 zł
Bluzki do 4 szt 8,89
Klientka zamówiła 3 różne rzeczy i policzyło jej 2x9,45zl czyli 18,90zl ja wolałabym żeby zapłaciła 9,45 jak mam to ustawić żeby było dobrze bo nie rozumiem tego ustawiania cenników.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Look-net Nie ograniczaj ilości sztuk w paczce, wpisz tam możliwie największą ilość sztuk. Nie doliczaj dopłaty do kolejnej sztuki, wpisz tam zero. Dla ofert z różnymi cennikami ustaw sposób łączenia według najwyższego kosztu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/jak-ustawic-odpowiedni-sposob-laczenia-kos...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Look-net to musisz sam wyważyć na podstawie przeciętnych zakupów . Nie ma złotego środka . Sprawdź jeszcze jaki masz ,,sposób naliczania kosztow dostawy  .

oznacz moderatorów

Look-net
#7 Wielbiciel#

Mam zaznaczone”zapłaci koszt najdroższej dostawy”...czyli tu nic nie zmieniać a dopisać sztukowo więcej?

oznacz moderatorów

Look-net
#7 Wielbiciel#

Czy opłacony przez klienta koszt wysyłki w połowie mogę zwrócić przez zakładkę „zwróć wpłatę” czy zwrócę jemu w ten sposób za cały przelew czy mogę wpisać kwotę jaka chce mu zwrócić? I co z prowizja Allegro gdzie to zgłosić żeby mi nie pobrali za ten zwrot ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Look-net 

Sposób obliczania kosztów dostawy : Przesyłki będą nadane osobno, a koszty dostawy zsumują się.

i musisz zmienić Maksymalnie w paczce i Kolejna sztuka

 

oznacz moderatorów