anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawiać koszt przesyłki z kilku wygranych aukcji przed kupującego?

Qzea
#8 Zapaleniec#

Kupujący wygrał u mnie kilka aukcji i prosił o jedną przesyłkę zamiast kilku lecz nie widzę możliwości zmiany ceny czy coś na Allegro Lokalnie. Jak mogę zrobić? Mam czekać aż kupujący żeby wybrał formę przesyłki ale ten właśnie pisał do mnie w sprawie jednej przesyłki i śliwka w kompot...

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Prowizje naliczają dopiero po wpłacie i jeszcze Ci jej nie naliczyli. Chociaż po ostatnich zmianach upewnij się. Najprostszym systemowym wyjściem jest zrobienie jednej aukcji zbiorczej KUP TERAZ z cena taką jaka była wylicytowana.

Pozostałe używane i upier.dliwe opcje  to:

-wpłata za jeden przedmiot z wysyłką i resztą wpłata z odbiorem osobistym. Wysyłasz wtedy jedną paczką.

-wpłata za jeden przedmiot z wysyłką, reszta na konto.

- wpłata na konto.

Przy czym przy wpłacie na konto klient traci tanią wysyłkę i traci ochronę allegro, bo transakcja poza. Zawsze tych co się  na to upierali ostrzegałam ale i tak niektórzy to woleli bo omijali z daleka wiecznie niedziałające płatności allegro...

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak chce wszystko dostać jedną przesyłką to się dogadajcie co do formy i kosztu dostawy i niech zrobi przelew na Twoje konto ,którego numer musisz mu podać. Potwierdzenie przelewu jest również dokumentem zawarcia transakcji w razie kłopotów.

oznacz moderatorów