anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć aukcje bez wznawiania

sklepgamera
#7 Wielbiciel#

Cześć,

mam problem dodałam aukcje i towar mi się sprzedał ale na innych platformach. Chciałam zakończyć aukcje bo towaru już nie posiadam, a aukcje po zakończeniu na nowo się wznawiają z takim samym stanem jak był na początku. 

Wiem, że zrobiłam błąd bo powinnam je wystawiać na czas określony, a nie do wyczerpania przedmiotów. Ale czy mogę jakoś definitywnie zakończyć te aukcje na moim koncie?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

sklepgamera
#7 Wielbiciel#

Dzięki, ale potrzebuję do zwykłych ofert.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sklepgamera Wejdź w edycję aukcji i wyłącz (odznacz) automatyczne wznawianie. Potem zakończ aukcje.

oznacz moderatorów

sklepgamera
#7 Wielbiciel#

Tą opcję mam odznaczoną i nadal nie działa.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sklepgamera Czy możesz wskazać przykłady ofert, o które dokładnie chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sklepgamera
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

sklepgamera
#7 Wielbiciel#

Ta oferta została zakończona ręcznie, po czym wznawiała się automatycznie po kilku godzinach od zakończenia. Próbowałam kilka razy i niestety bez rozwiązania, nie wiem jaki błąd popełniam. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sklepgamera Dziękuję, mam jeszcze jedno pytanie, czy korzystasz może z jakiegoś zewnętrznego API?

Pytam, ponieważ jeśli zakończyłaś ofertę ręcznie to nie ma możliwości, żeby się sama, automatycznie wznowiła. Natomiast zewnętrzne aplikacje mogą powodować, że mimo zakończenia oferty same się wznawiają. Spróbuj zakończyć wybrane oferty po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki oraz plików cookies lub w trybie incognito.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sklepgamera
#7 Wielbiciel#

Aktualnie korzystam z Sellasist, chociaż na początku jeszcze bez niego miałam ten problem. 

Dziękuje za pomoc spróbuję w trybie incognito.

oznacz moderatorów