anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak usunąć cennik dostawy

sokoliwzrok
#9 Pomysłodawca#

witam jak w temacie natworzyłam zbędnych powtarzających się cenników dostawy a nie potrafię ich usunąć. może wie ktoś jak to zrobić?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Knowhere
#21 Demiurg#

@sokoliwzrok Nie ma takiej opcji, niestety.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@sokoliwzrok  A spróbuj tu

I to co masz zaznaczone,odptaszkuj z powrotem i zatwierdź- daj znać czy się dało.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

oznacz moderatorów

sokoliwzrok
#9 Pomysłodawca#

można tylko zmienić, usunąć się nie da - mam niestety kilka co się powtarzają - myślałam kiedyś, że da się usunąć niestety nie można

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@sokoliwzrok Wiemy. Nie wypatrzysz takiej opcji. Potwierdzam, że nie można usunąć cenników. Potwierdziło także kiedyś allegro.

oznacz moderatorów

NAJSKLEP-ONLINE
#8 Zapaleniec#

Allegro, to już może czas żeby dodać taka możliwość?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@NAJSKLEP-ONLINE, niestety na ten moment możesz jedynie edytować cennik. Dostałam jednak informację, że zmiana, która umożliwiłaby usunięcie cennika, znajduje się w planach do zrealizowania. Nie stanie się to jednak w najbliższej przyszłości.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LECH165
#8 Zapaleniec#

Witam, czy ta niedaleka przyszłość nastapiła? minął rok i nic , cennika dostaw nie można usunąc. a prowizje poszły w góre :(( pozdrawiam

oznacz moderatorów

PacoSystem
#8 Zapaleniec#

Długo będziemy jeszcze czekać na tak z pozoru prostą opcję? Trochę kpina że na wszystko inne macie czas.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Za dzień, za dwa, za rok, za trzy, lecz nie dziś

oznacz moderatorów

PacoSystem
#8 Zapaleniec#

Minęły niespełna dwa lata od Pani wypowiedzi, rozumiem że allegro dalej nie jest łaskawe ruszyć swoje cztery litery i dodać tak banalną możliwość?

oznacz moderatorów

elvismt
#8 Zapaleniec#

Słabo, ceny poszły w górę a ja nacinam się na swój stary cennik. Łapię straty z waszej winy

oznacz moderatorów

krzysztof19755
#8 Zapaleniec#

Masz rację Ja podniosłem modyfikując stary cennik na przykład paczkomaty bo podrożały dwa złote około ale po jednym razie to jeszcze jest do przejścia nikt nie jest w stanie czytać na bieżąco kosztów cenników Poczty Polskiej InPost Orlen paczki itp

oznacz moderatorów

BendLight_pl
#8 Zapaleniec#

W Allegro pracują ludzie, którzy lepiej od nas (sprzedających) wiedzą czego nam trzeba - bez komentarza.

A może nie wiedzą jak taką funkcję to dodać? - służę pomocą 

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

Dokładnie do tego jeszcze kilka innych nie da się usunąć jak "gwarancje" czy "reklamacje" normalnie 21 wiek a takie coś jest NIEWYKONALNE !

oznacz moderatorów

krzysztof19755
#8 Zapaleniec#

By człowiek wiedział to by stworzył dwa może trzy konkretne cenniki, a tak trzeba grzebać edytować W tych co się już niestety dało za dużo

oznacz moderatorów

FILC-TECH
#8 Zapaleniec#

Co z tą zmianą - będzie się w końcu dało usunąć zbędne cenniki czy nie bo czekam już dwa lata !

oznacz moderatorów

krzysztof19755
#8 Zapaleniec#

Ja zrobiłem w taki sposób po co usuwać nie dodawać nowych tylko edytować je wedle potrzeb

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Podejrzewam, że pracownik allegro ma możliwość usunięcia cennika ale na razie maja zawrót głowy z przywracaniem ukrytych zakupów 😃

oznacz moderatorów

okazje-777
#7 Wielbiciel#

gdybym wiedział stworzyłbym z 2 może 3 cenniki. Dopiero zaczynam przygodę z allegro, narobiłem około 12 cenników. Byłem pewien, że tak prosta opcja będzie i będę mógł usunąć nie potrzebne. A tu zdziwko, nic takiego nie ma- takiej banalnej opcji. Będąc po drugiej stronie allegro (sprzedającej stronie) widzę jak to wszystko wygląda. Na początku jest dużo rzeczy do ogarnięcia, i nie jest to takie proste, czuje się jakbym musiał przedrzeć się przez dżungle 😄

oznacz moderatorów