anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzupełnić przeznaczenie produktu dla zakończonych ogłoszeń?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tiptope-store
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam,

 

Chciałbym się dowiedzieć jak uzupełnić brakującego parametr "przeznaczenie produktu" dla zakończonych ogłoszeń na allegro? 

Sytuacja bieżąca wygląda tak, że nie mogę wznowić ogłoszeń właśnie z braku uzupełnionego parametru w produktach. Dla ofert, które maja status aktywne allegro przygotowało wygodny interfejs, który pozwala szybko uzupełnić brakujące parametry w swoich ofertach, natomiast dla ofert zakończonych już nie? ;| 

Aktualnie moje oferty, które się zakończyły, a chciałbym je wystawić ponownie nie mają możliwości edycji, ani ponownego wystawienia z powodu braku tego ów parametru. Czy to jedna z kolejnych funkcji wprowadzona przez allegro, która utrudnia tylko wystawianie ofert sprzedającym?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Tiptope-store Spróbuj proszę skorzystać z opcji "wystaw podobną" lub "wznów" po prawej stronie przy ofercie. Wówczas w formularzu powinieneś mieć możliwość uzupełnienia parametrów. Jeśli takiej możliwości wciąż nie będzie, prześlij mi proszę zdjęcia lub zrzuty kolejno wykonywanych czynności. Wówczas będziemy działać. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Tiptope-store
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ Dziękuje za odpowiedź. Rzeczywiście jest możliwość edycji po kliknięciu każdej aukcji z osobna opcją "wznów". Natomiast mam do wystawienia aktualnie 88 aukcji po zakończeniu. W mojej opinii jest to fatalnie rozwiązane... Oznaczam, że sprawa jest rozwiązana. Pozdrawiam

oznacz moderatorów