anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wstawić swój numer telefonu do zakładki " O sprzedającym"?

rzemo156
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam kłopot z wstawieniem mojego numeru telefonu, żeby był widoczny dla kupujących w zakładce "o sprzedającym". W moich danych numer jest podany, ale nie widać go w moich ogłoszeniach. Proszę o pomoc w tym temacie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rzemo156 Dla kogos obcego przeglądającego Twoją ofertę ten numer powinien być widoczny w zakładce "o sprzedającym" Dla Ciebie nie. Ja jak wchodzę na własną ofertę to też nie widzę tego numeru, ale inni go widzą bo dzwonią.

oznacz moderatorów

rzemo156
#7 Wielbiciel#

dziękuję Ci bardzo za podpowiedź, ale właśnie sprawdzałem nie ze swojego sprzętu i też nie widać nr tel. Jedynie jest napisz wiadomość... Zupełnie nie mam pojęcia jak ustawić ten numer tel, żeby był widoczny...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rzemo156 Mnie nie chodzi o inny sprzęt. Ktoś się musi zalogować z innego konta i wtedy powinien zobaczyć Twój numer.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rzemo156 Cześć. Jeśli nie wystawiasz ogłoszenia (tylko ofertę z Kup teraz lub licytację), to kupujący zobaczą Twój numer telefonu na stronie z podziękowaniem za zakupy. Przed zakupem mogą kontaktować się z Tobą za pomocą Centrum Wiadomości. 

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kupujacy-zobacza-twoje-dane-kontaktowe-na-stronie-z-podziekowan... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów